Matrix (1999)

Kultovní film ze segmentu cyberpunk, předloha je trochu vykradená (Neuromancer).

Terminátor (1984)

Když jsem tento počin viděl poprvé, tak jsem pochopil, že televizor není ztráta času. Toto je povinnost pro každého kdo miluje sci-fi.

Total Recall (1990)

Tohle je prostě bomba pro každého fandu sci-fi. Když se spojí dobrá předloha s výborným režisérem a Terminátorem Conanem, tak vznikne toto epochální audiovizuální dílo.

Predátor (1987)

Totální kultovní biják ze světa sci-fi. Dávám - STAR za nepovedou přestřelku na začátku. Tenhle film nikdy neomrzí.

Symptom Pandorum (2009)

Tak jsem si tak trochu připomněl kouli :) Výborné sci-fi. Je to tak trochu na B úrovni, ale když se nenudím a jsem v tenzi, tak je to správně. Doporučuji.

Koule (1998)

Tak tohle nemá obdobu. Je jasné, že spousta diváků do toho musí dorůst. Ale je to precizní a podle mě učebnicový příklad jak má vypadat sci-fi thriller. A za hudbu dávám 200% navíc

Terra Nova (2011) (seriál)

Tak tohle bylo velké zklamání. V podstatě žádní dinosauři a spoustu Beverly Hills. A úplně nechápu kam odtekli všechny ty prachy. Lol

Věc (1982)

Kultovní záležitost v segmentu sci-fi horor. Povinnost pro každého, kdo to myslí vážně jako divák. Dávám - STAR za ne příliš povedené speciální efekty. Další úsměvná záležitost jsou ty plamenomety na výzkumný stanici:)

Dlouhá cesta domů (2017) (seriál)

Poměrně zajímavý počin, nicméně po zhlédnutí čtvrté epizody jsem nabyl dojmu, že je to placená propagace ze strany US Army. My tu vlastně nechme být. Střílíme Vás a trpíme u toho. Naši kluci se vlastně obětovali a jsou to chudáci. Přijeli jsme pomoct a oni takhle. RÁDI BYCHOM VÁM POMOHLI. DO HROBU. Takto vážně nene, ale jinak...Kdo má rád military movie litovat asi nebude.

Saljut-7 (2017)

Impozantní kosmická kinematografie obzvlášť, když si uvědomíte, že se jedná o ruský snímek. Nicméně dávám - STAR za propagandu a ten raketoplán:)