• Krátkometrážní

Lovci duchů - Série 1 (2005) (série)

Už dlouho jsem neviděl kvalitní seriál, a ne kvůli tomu že bych je nemohl najít, ale kvůli tomu že jsem prostě šel jen po něčem na chuť a ne si užít prémiovou jízdu, tohle je další seriálový vrchol, už od první série. Ani jednu epizodu jsem si nemohl neužít, ano některé byli lepší a některé horší. Dost mě překvapil Jeffrey Dean Morgan, protože v tomto seriálu jsem ho nečekal, parádních osmnáct hodin zábavy.

Constantine (2005)

Film není špatný, má dobré prvky, nápady a příběh, ale že bych se u toho celou dobu bavil se říct nedá. Jak jsem říkal, film má dobré stránky, ale dialogy tu byli pro mě vesměs nuda a Keanu Reeves mě tu do téhle role prostě nesedl, i když všichni říkají že je tam super. Jako jednorázová jízda to je dostačující.

The Divide (2011)

Takže právě sledujeme skupinku psychopatů, kteří se jdou povraždit, reálně existuje dost důvodů proč by lidem mělo tak jebat, ale nevím jestli zrovna kvůli tomu co se děje v tomto filmu, to bude. I když my jsme tak blbé lidstvo že bych se ani nedivil, kdyby to bylo podle reality nebo se něco podobného stalo. Za mě ale fajn psychologická pičovina, která mě aspoň pobavila.

Interstellar (2014)

Od Interstellaru jsem měl velké očekávání, proto jsem si myslel že mě film zklame, ale film extrémně překvapil. Ať už dialogy, příběh, postavy nebo ten skvělý soundtrack, má to vše perfektní a Christopher Nolan věděl co dělá, jako u každého jeho projektu. Další tří hodinový film, no já prostě nevěřil že u toho vydržím, ale u tohoto se nudit nedá. Nemám rád když se film natahuje, tady to ale krásně funguje, doporučuji. <3

Kráska a zvíře (2017)

Nemusím muzikály a nemám rád tyhle filmy s tímto prostředím nebo příběhem, ale nenudilo mě to a to je podstatné. Dosledovat se to dá, postavy to má dobré a nápad taktéž. Furt lepší než Matilda Roalda Dahla: Muzikál, to je za mě ten nejhorší muzikál. Když se nemáte na co koukat a muzikály vám nevadí, tohle se dá přežít.

Vzhůru do oblak (2009)

Vždy když se na scéně objeví náš milovaný pes Dog, je to veliká zábava tohle sledovat, ale když tam není, je to pro mě vesměs nuda, Dog tam není tak často, proto radši mám Psí kusy nebo Dogovu sólo misi. Špatné to být ale nemusí a když se to někomu líbí, nic proti tomu nemám.

The Device (2014)

The Device je fakt zajímavý film, se zajímavými prvky a zajímavým nápadem. Nemám rád tyto filmy, protože nikdy nevím jestli jsem si je užil nebo ne, ale musím říct že špatné to nebylo. Něco to ve mě zanechalo a pokud nemáte co dělat tak vás to i na nějakou dobu zabaví. Film by se dal samozřejmě hodně zlepšit, i tak tento kousek asi doporučuji.

Deadpool (2016)

Taková dávka komedie, no já se udusil smíchem, tohle je zlato které nesmí zmizet z povrchu Země. Parádní humor, výborné postavy, skvělý soundtrack a vynikající příběh, který má všechno co má mít. Doporučuji.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Ani bych nepoznal že je tohle Marvel film. Jsem rád pro změnu, skvělé nové nápady, výborný nový styl akčních scén, parádní příběh a perfektní nový soundtrack, ten se Marvelu vždy povede. Abych řekl pravdu, čekal jsem že to bude odpad, a taky jsem si to první minuty i myslel, ale je to legenda o deseti prstenech, takže ještě devět takových filmů, děkuji Marvel. <3

Rampage Ničitelé (2018)

Za mě parádička, která neuškodí. Finální fight výborný, postavy napsané taktéž se skvělými herci, vynikající prostředí a nápad s provedením musím pochválit. Soundtrack s příběhem se dali přežít, a podle mě krásná jednorázová jízda, kterou si užijete. Doporučuji.