Mademoiselle Drot (2010) (TV film)

Nádherný film. Odporúčam každému náročému divákovi.

Pád Bílého domu (2013)

Gerard saved the day. Again. Určite stojí za pozretie. U takýchto filmov som vďačný za svoje domáce kino.

Mrtví a neklidní (2013)

To bola sračka. Nebyť tam tej nádhernej blondínky tak to ani nedopozerám.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Vynikajúca prvá séria. Dychberúca výprava, postavy ktoré sa vám dostanú pod kožu, doslova neskutočná autentickosť historickej brutality, sexizmu a všetkého čo k tomu patrí. Prvá séria prívlastku 'fantasy' moc nedala (keď nerátam celý vymyslený svet v ktorom sa seriál odohráva) takže som zvedavý čo bude ďalej. V každom prípade je toto úchvatné dielo jedným z najlepších sérií aké som kedy videl. Citujem a maximálne sa stotožňujem s tým čo napísal kolega Stegr ''Splněný sen...'' UPDATE Nemám čo viac dodať. Druhá séria mala slabšie aj silnejšie momenty. Tretia séria skvelá. Popravde si už ani nepamätám konkrétne kde bol seriál slabší a kde lepší, pretože ho beriem ako jeden celok. Úplne som sa vžil do sveta Game of Thrones a neostáva mi nič iné ako odporučiť toto dielo každému nadšencovi a priaznivcovi kvalitného filmového umenia.

Zlomené město (2013)

Zase som sa raz presvedčil aké rozličné názory majú ludia na filmy. Narozdiel od väčšiny užívatelov som sa vôbec nenudil, zápletka mi prišla zaujímavá a celkový dojem z filmu je veľmi pozitívny.

End After 9 (1966)

Jedna hviezda za nečakaný zvrat na konci. Okrem nepredvídateľného scenáru tento film ale nič iné neponúkne.

Pařba na třetí (2013)

Tak málo dobrých komédií. Tak málo. A práve preto viem oceniť tento film, ktorý jednoznačne každého skvele pobaví. Nie je to na plný počet ale za to čo som spomínal na začiatku dávam 5*

Americké psycho (2000)

Christian Bale žiaril. Bez neho by bola tma. Úplná.