Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Veľké prekvapenie. Presne typ filmu, ktorý aspoň mňa donúti k zamysleniu sa nad životom. Nečakal som od toho absolútne nič, ani som netušil o čom ten film bude a práve preto ma neskutočne prekvapil a potešil. Rozhodne si zaslúži 5/5*

Mládeži nepřístupno (2013)

DOSTAŤ HENTAKÚ PUSU OD NAJÚŽASNEJŠEJ ŽENY V TEJTO GALAXII??? OH - MY -FUCKING - GOD ! V živote som nikomu nezávidel ako tomu hercovi/chalanovi. Naomi príď si aj pre mňa!!! - - - - - - - - A teraz k filmu. Primitívny humor ktorý ma dokáže pobaviť a nehanbím sa za to. Pri niektorých scénach som pukal smiechom. Veľká výhoda je to exkluzívne obsadenie ale celkovo to bol námrd. Na pobavenie skvelé!!!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Bavilo ma to. Nič iné ako pop-cornovú zábavu som od toho ani nečakal , takže účel splnený. Kritika veľmi nemiestna podľa mňa.

Divoši (2012)

Skvelý film, ale jedno sa mi zarylo do pamäte trochu viac ako čokolvek ostatné. Benicio Del Toro. Pomaly ale isto zisťujem že toho herca milujem.

Terapie láskou (2012)

Herecký koncert. Veľmi pekný film, odporúčam vidieť.

Bídníci (2012)

Jeden z tých filmov, ktorý vo mne na druhý deň vzbudzuje túžbu pozrieť si ho znova. Herecké výkony hodné celoživotnej poklony. Nádhera.