Acid House (1998) odpad!

Dlho som hľadal vhodné slovo na tento shit. Použil ho Phos4us- nevkusné. Nechutné, otravné a ešte napodobňujúce Trainspotting, ktorý rovnako neznášam. Takže bieda. Jedna hviezdička za milú pani pri bazéne. Jo a potom, čo som si spomenul na sranie do držky som strhol aj poslednú hviezdu.

Aladin (1992)

Paráda. Premena džina z nudného otroka lampy na srandistu, ktorý pre prču neváha zneužiť kúzla je nápad za 5 *.

Aladinova dobrodružství (1994) (seriál)

Úžasný seriál aj vďaka poživačnému Yagovi. Ešteže si ho nechali a ešteže Džin neodišiel.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Približne polovicu filmu sa nič nedeje. Potom nastane jedna luxusná mykacka a potom horror sklzne do priemeru. Neurazí, ale zase nič ultra.

Apocalypto (2006)

Ja ani vlastne neviem prečo.

Austrálie (2008) odpad!

Keď človek letí už desiatu hodinu z Melbourne do Londýna, nechce sa mu spať, nepodávajú práve obed, urobí všetko, aby sa zabavil. Zapol som Austráliu.Pláže som videl naživo, prírodu takisto, nemal som potrebu to vidieť aj vo filme. Pri tom cestovaní cez celú Austráliu som sa mal asi smiat, no zívalo sa mi (predtým som spal tých deväť hodín v kuse), keď dorazila na farmu, odpadol som úplne. Nuda, nevtipnosť (to akože sa snažili, ale vôbec im to nešlo), ubíjajúce čakanie na jasný koniec. Zaspal som, filmu, ktorý ma uspí dávam nekompromisne odpad!

Barbar Conan (1982)

Úžasný soundtrack, Arnold, Sandahl, aj to stačí k trom hviezdam... Po opätovnom pozretí pridávam jednu hviezdu. Film síce trpí prknovitosťou hlavného hrdinu, ale za to umelecké stvárnenie celého príbehu musím pridať na úroveň áčkovej produkcie.

Barbie (2023) odpad!

Absolutne nerozumiem hypu okolo tohto filmu. Tak nudny, utahany a prazdny film som dlho nevidel. Ako je mozne, ze niekto toto povazuje ta dolezity film? Rutinna naivna zapletka, nulove posolstvo, antihumor (ano, antihmota voci humoru). Tento film nema nic. NIC! Prosim, nehadzte ma do jedneho vreca s incel hlupakmi, ktori tu pisu o zidojasterskom sprisahani. Tento film pre feministicke hnutie neurobil nic, iba ho aktivne zabija a zhadzuje. Gerwing by nemala rezirovat nic viac, nez reklamu. Ale tu rozhoduju peniaze a tie tento vykal spolahlivo zarobil…

Batman začíná (2005)

Chcel by som veľmi dať iba tri, ale za Balea a jeho Batmana dám štyri. Po dementnom panákovi v potápačskom obleku s rožkami á la Keaton, Kilmer a hlavne blbec Clooney konečne Batman, ktorý vzbudzuje rešpekt. Scenár a hlavne bitky úžasné vôbec neboli a zvrat mi nebol ani trochu sympatický. Zaujímavý bol hlavne Batmanov nástup a pobyt v kláštore, ale iba po morálny konflikt (aj keď potom už z kláštora príliš nezostalo). Záver bol akýsi "uspěchaný" a zdalo sa mi, že celý film je iba prequelom pre grandiózneho Dark Knighta. Naňho sa veľmi teším.

Bez dechu (2011)

Podpriemerny shit s pigfaceom v hlavnej ulohe. Dve hviezdicky za Sigourney