• Krátkometrážní

Interpol: Live (2004) (koncert)

Dobrej, ale určitě ne nejlepší koncert Interpolu co běhá po evropských televizích. Doporučit mohu tyto: Köln - 2003 - asi v nejlepší formě + písně z TOTBL. Eurocknnes 2005 - vysoká kvalita + písně z Antics. Pro pobavení : La Route du Rock 2001 - První velkej koncert Interpolu v Evropě, díky kterýmu jsou ještě stále velmi populární ve Francii.

Paskvil (1997) (pořad)

Legenda, kterou už těžko někdo překoná. A to platí i o Kače.

Malá Miss Sunshine (2006)

13-04-2010. S tříletým odstupem zvedám na 4. Ovšem i po třech letech jsem si nejvíce užíval bezkonkurenční výkon Steva Carella. Z těch pěti alternativních konců vybrali ten nejlepší.

(1998)

Nijaký závěr ? A co ta životní volba ?

Fontána (2006)

Po zhlédnutí traileru jsem Fontánu odepsal. Bohužel. Proto jsem ji viděl až na DVD. A to hned několikrát.

Arcade Fire: Live (2007) (koncert)

Klasický koncert Arcade Fire z klubu Olympia v Paříži z 20. března 2007. Už to samo o sobě slibuje velkolepý zážitek. AF opět srší energií a představují publiku svojí novou desku Neon Bilble. Nechybějí ani klasické "roztržky" mezi Richardem a Willem. Vše se zdá být perfektní. Bohužel není. Místy je totiž znát, že zpěvák Win Butler zpívá se sebezapřením. Měl totiž velmi silný zánět v krku a asi týden po tomto koncertu musel podstoupit operaci. Zbytek evropského turné kapela zrušila. Její živé koncerty však musím všem doporučit.

Abbey Road: Live (2006) (pořad)

Takové legendární studio v ČR asi těžko nalezneme. Natož kapely.

Mladí v partě (1982) (seriál)

Tak tenhle kult vymetal na ČT 2 v roce 2000 pozdní hodiny. Já jsem na něj vždy čekal a totálně jsem z něj nemohl. Musím zmínit obstojný dabing. Když jsem to nedávno znovu zkouknul (v originále), pořád jsem se dobře bavil. Mezeru v britcomech po Pythonech (69) a Hotýlku (75) určitě vyplnil výborně. Navíc BBC dostala odvahu a rok poté vznikla Black Adder !!! Za zmínku určitě stojí například skeč "University challange" s Benem Eltonem, Emmou Thompson, Stephenem Fryem a Hugh Lauriem.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

No tak dobře, já byl vždycky Jindra Hojerů.