• Fantasy

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov posledných rokov. Skvelá hudba, kinematografia a skvelé herecké výkony a vyborne napísané postavy.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Najlepší seriál vôbec. Je to neuveriteľné kam sa seriál dostal od začiatku až po koniec. Je skvelé vidieť rozklad hlavnej postavy ktorá sa mení z dobrého človeka na úplne monštrum.

Dnes neumírej (2002)

Toto je najhoršií film celej série hoci musím uznať že začiatok je dobrý ale po prvej polovici sa film úplne rozpadne. Jediné dobré veci na tomto filme sú obe bondgirls a to je všetko. Záporák je jeden z najhorších v celej sérii. Je škoda že Brosmanova éra musela skončit touto sračkou.

Zlaté oko (1995)

Výborný film jednoznačne jeden z najlepších vôbec z celej série.

Podfu(c)k (2000)

Fantastický film z skvelými postavami a réžiou a scenárom. Jednoznačne najlepší film Guya Ritchieho.

Avengers: Endgame (2019)

Neuveriteľné zakončenie prvých troch fázi MCU. Tento film je vrchol celého MCU a nič ho tak skoro neprekoná hoci áno má svoje problémy ale je perfektné zakončenie príbehu niektorých postáv.

Avengers: Infinity War (2018)

Neuveriteľný film s výborným záporákom a s šokujúcim aj keď predvídateľnym koncom. Najlepší výkon tu podávajú Josh Brolin ako Thanos, Robert Downey Jr. ako Iron Man, Chris Hemsworth ako Thor a Zoe Saldana ako Gamora.

Temný rytíř (2008)

Fantastický film aj po toľkých rokoch je to stále najlepší komiksový film. Réžia je výborná a herci podávajú výborný výkon. Pre mňa je najlepšou postavou filmu Joker ktorého hra Heath Ledger ale netreba zabúdať ani na Two-Faca ktorého stvárnil Aron Eckhart pretože aj on bol výborný. Tento film len tak skoro nič neprekoná.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Fantastický film. Fantastická réžia a scenár a hudba. Všetci herci výborný vo svojich úlohach.Jednoznačne jedno z najlepších pokračovaní vôbec, pri konci sa mi vždy chce plakať.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Neuveriteľný film s kvalitným scenárom a réžiou a skvelými hereckými výkonmi. Po toľkých rokoch je to stále jeden z najlepších filmov vôbec