• Fantasy

Tajný zákop (2023)

Uznávám že tady jsem se nasmál dost. Ta parodie na hi*lera byla dobrá.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Jelikož jsem člověk který moc nezná kazmu, a vůbec se o něj nezajímá tak mě tento film mile překvapil. Akcí spousta žádná nuda. Hlavní příběh ve stylu Forresta gumpa prostě super. Ale jelikož jsem neviděl původní ONEMANSHOW tak nemohu porovnat. Jenom kdyby tam bylo méně nadávek. Jinak doporučuji pokud neznáte kazmu.

Forrest Gump (1994)

Tak tohle byl nejvíc nejlepší film v mém životě. Chápu to hodnocení. Jenom jedna věc byla odfláklá,  to jest smrt jedné z hlavních postav. Ale to bych prominul, protože ten film je jinak dokonalý. Nejlepší věc co můžete udělat je se na ten film  ihned podívat pokud jste ho ještě neviděli.

Parta smolařů (2023) (seriál)

Výborný český sitcom který potěší

Shazam! Hněv bohů (2023)

První díl Shazama jsem neviděl. Ale i tak jsem pochopil děj. Ne jak u Spider-Man: Bez domova. kde byli tři spider-mannové a já nevěděl co se děje. Film na mě působil velice profesionálně. Líbilo se mi to víc než některé Marvelovky. Záporák na zabití tak to má být. Obecně pro mě jeden z nejlepších superhrdinských filmů co jsem viděl.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Za mě lepší než Tom a Jerry. Kouřicí vlk byl vždy vtipný ale nikdy nevyhrál😩. Ale příbehy vtipné. Jeden z několitset večerníčků mého dětsví.