• Publicistický

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Po třiceti dílech velká spokojenost. Doplnění po 45 dílech: Na mém názoru se nic nezměnilo, Terapie je přesto (nebo právě proto?), že se tam vlastně vůbec nic neděje, prakticky veškeré důležité věci jsou jen v hlavách zúčastněných, fascinující seriál.

Pacifik (2010) (seriál)

Čekal jsem pět dílů, jestli se z toho něco vyloupne, ale nestalo se. Dost plytký a sebedojímající se seriál. Dalších pět dílů vidět nemusím, je to prakticky ztráta času.

127 hodin (2010)

I když jsem věděl, jak film dopadne, rychle to uběhlo. Určitě jeden z nejpovedenějších filmů, co jsem v poslední době viděl...

Poslední Mohykán (1992)

Po 45 minutách jsem to musel vypnout, protože mě to zoufale nebavilo. Plytký příběh a strašný dabing... Jedna hvězdička je za skvělou hudbu.

Turbina (1941)

Až jsem byl překvapen, jak se mi to líbilo. Akorát mě mrzelo, že se výborná Vlasta Matulová po půlce někam ztratila (vdala se), aby se na konci objevila jako zachránce rodiny...

V peřině (2011)

Dvě hvězdičky za Písek a svěží vizuální stránku. Jinak by to byl odpad - viz můj příspěvek v diskuzi k filmu.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Skvělá mafiánská atmosféra, v níž člověk nefandí policistům hájícím nesmyslnou prohibici, ale elegantnímu mafiánovi v podání excelentního Steva Buscemiho. Těším se na další sérii!

Hostel (2005) odpad!

Megasračka, nechápu, jak může dát někdo třeba čtyři hvězdy. Hnus, hnus, hnus! Tohle má být horor? Na čem je vystavěná zápletka? Pokud vím, tak je to jen bezduché týrání, jinak nic.