Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 4 body
Tomiseky
Tomáš ❄
Blansko, Jihomoravský kraj, Česko
No life
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Japonsko
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Rod Draka
(2022)
Daredevil
(2015)
Arcane
(2021)
Star Wars: Klonové války
(2008)
Harley Quinn
(2019)
The Punisher
(2017)
Banda
(2019)
Ahsoka
(2023)
Mandalorian
(2019)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(10)
Lenka.Vilka
Sany33
sold1x
WenceslasHip
samuel12let
Patax89
SAMUEL11let
Destrolak
Motas1
Dominho21
1tom.d