Ninjago - Hounddog McBrag (2022) (epizoda)

Už zas se tam jen tak spawnly 2 random charaktery - Uprhol a divnej texaskej ranger, nemluvě o tom, že ostatní poldové jsou vyloženou definicí NPC charakterů!

Ninjago - Kryptarium Prison Blues (2022) (epizoda)

To jako budou 2 Samuraiové X nebo co? Vlastně špatná otázka, konec konců od 11. série Pixl neexistuje mimo jeskyni.

Ninjago - Ninjago City vs Ninja (2022) (epizoda) odpad!

Ultimátní retardace! Lloyd mistr ninja, mistr energie, mistr spinjitzu, mistr airjitzu, vnuk 1. mistra spinjitzu, ... se vzdává BANDĚ LIDÍ "OZBROJENÝCH" BATERKOU!!!

Ninjago - A Painful Promise (2022) (epizoda) odpad!

Co je to za odpad jakto, že ninjové najednou splichtí ba sou dokonce horší než nějaký random amatéři s elektrozbraněma!? (Proč je Jay nevyskratuje? Proč si neřeknou přímo Borgovi o žezlo - vzhledem k tomu, že Borg neni arogantní kkt jak starosta! ...) Každá ze sérií po Návratu Oni byla horší a horší, pak se Vlnobití zlepšilo, ale tady je celkový příběh zajmavý, opět neguje smrt hlavní postavy (4. v tomtéž seriálu), ale po tom všem koho již ninjové porazily působí naprosto retardovaně jak maj problém s C dokonce až D protivníky!

Ninjago - Úplně nejhorší nindža ze všech (2019) (epizoda) odpad!

Já si myslel, že nic horšího jak díl o doručovatelých novin neuvidim, ale tohle je nový dno, krom toho to neni ani výplňová epizoda, kdyby neexistovala je tahle řada dokonce lepší!

Ninjago - Pomsta je má! (2019) (epizoda)

To už je minimálně čtvrtá Zanova "smrt" ale ten už "umřel" tolikrát, že už sem si jistý, že ledový robot je nesmrtelný!!!

Ninjago - Bouře mrtvého muže (2018) (epizoda)

Ta znělka už je jen těžký tlačení na nostalgii ze ztráty Zana!!! (Jakoby vůbec robot mohl umřír :( tvl)

Ninjago - Synové Garmadona (2018) (série) odpad!

Napřed mění vzhled ninjů na vizuál toho odpornýho filmu, pak ničí charakter Garmadona a navíc dělá z ninjů i totální idioty, protože jakej krypl vymyslel, že po porážce hadů, duchů a 2× i Pána temnot jim bude dělat problém zmlátit gang motorkářů!? Ale ninjové díky cestě časem z minulý série očividně prošli lobotomií, když je nenapadne souboj s motorkářema okamžitě ukončit pomocí spinjitzu, síly živlů ani draků!!! Prostě několikrát prohrajou s retardama jejihž charakter je jezdit na motorce a bojovat věcma z ulice! Vemte si že tímhle nám seriál, který měl už dávno skončit (a to maximálně v řadě s duchy) říká, že týpci na motorkách co dokážou tak někoho pobodat na ulici, vedený někým kdo má sílu "anonymita", jsou lepší bojovníci než hadi, duchové, kostlivci, nindroidi, džin, doslova lepší než nezničitelná armáda. Tady už seriál, který jsem miloval neexistuje a nahradil ho jiný stejnojmenný, který ale píšou retardi co ani neví co bylo v předchozích sériích!

Ninjago - Ztraceni v čase (2017) (epizoda)

Takže se jako někdy v budoucnosti objeví Wu i megabot se 2 cestovateli časem!? (ne neobjeví)