Star Wars Povstalci - Family Reunion and Farewell: Part 2 (2018) (epizoda)

Smutné, ale očekávané uklizení Ezri mimo děj původní Sw trilogie. Taky Thranowa prohra kterou na konci předchozí řady předpověděl Bendu (mnoho rukou, které ho obklopují v chladném obětí) byla naprosto šílená. A úžasné je že i tady zůstává Ezrova charakteristická propojenost se zvířaty.

Star Wars Povstalci - A World Between Worlds (2018) (epizoda)

Nejlepší Jedijská akce! Vysvětlení toho jak Ahsoka přežila, taky spousta důležitých hlášek slyšených ve Světě mezi světy! Taky důležitý útok Palpatina pomocí sithské magie zabrání Ezrovi v časové ose SW udělat nějaký velký bordel. Zeb má supr hlášku že to co (Ezra) provádí sou naprosté šílenosti. Ale ještě jednou opakuju v této epizodě je NEJLEPŠÍ JEDIÁJSKÁ AKCE!!!

Star Wars Povstalci - Wolves and a Door (2018) (epizoda)

Konečně rozjíždíme ten mystický Jedijsko vlčí event, než se dostanem k finální akci. Taky tu bude nějaké propojení s CW přes duchy Mortisu (Otec, Syn a Dcera) nastíněné malbou. A na tuhle párty možná dorazí i starej dobrej Palpi!?

Star Wars Povstalci - DUME (2018) (epizoda)

Někomu se to nemusí líbit, protože v této epizodě nedojde  na žádnou zběsilou akci, ale tato epizoda je pro naše hlavní hrdiny klíčová! Celá ztráta Kanana (přítele, velitele, mistra) se řeší v celé epizodě každý se s ní vyrovnává po svém a je tu klíčová (je to lepší než kdyby se stalo to co v některých jiných filmech/srjálech jako CW - jo umřel mi dobrej kámoš (Jedi) tak co dem dál), díky této epizodě Kananovu smrt už také nemusíme v následujících epizodách, kde už by vedle té epické akce nakonec reálně překážela, znovu řešit.

Star Wars Povstalci - Jedi Night (2018) (epizoda)

Jediná možnost jak prolomit Thrawnovu dokonalou strategii - odlet Thrawna (zajímavá mini linka že se dohaduje s tím idiotem že super stíhačka Tie je lepší než Hvězda smrti (zcela objektivně  má pravdu) a i zbytek epizody je čistý zlato který konečně staví tenhle seriál na úroveň CW!!!) Kanan RIP koukněte sami žádný komentář to nedokáže popsat!

Star Wars Povstalci - Rebel Assault (2017) (epizoda)

Thrawnova chladnokrevná strategie opět ukazuje rebelům kdo je tu šéf! A Hera ukazuje kdo je tu mistr pilot!(Ve 2. půlce se epizoda mírně zhoršuje.)

Star Wars Povstalci - Kindred (2017) (epizoda)

Mističtí vlci jedou, nastiňuje se nám tu nějakej cool vlko-jedijský event? A Kanan je Caleb Dume (to nějak nvm, nechce se mi učit nový jméno doufam že mu dál budou řikat jen Kanan).

Star Wars Povstalci - Série 3 (2016) (série)

Supr drží si to kvalitu 2. série a naštěstí to nepadá k té 1. takže pohoda. Díky návratu Maula vidíme zajímavou dynamiku vzhledem k tomu že Ezra tu má takový pád na temnou stranu ala Anakyn, ale na rozdíl od něj je opakovaně vracen zpět na světlo. Taky tu je zajímavá entita (vycházející z postav Mortisu na tu poslední a nejmíň prozkoumanou filozofii - skutečnou rovnováhu, Ten uprostřed) Bendu. A i když už tu nemáme Vadera tak ho nahrazuje stejně cool postava v impériu velkoadmirál Thrawn, se kterým (a s Maulem) tu sou ty nejlepší epizody!