Ninjago - Ztraceni v čase (2017) (epizoda)

Takže se jako někdy v budoucnosti objeví Wu i megabot se 2 cestovateli časem!? (ne neobjeví)

Ninjago - V nebesích (2016) (série)

Ta série je o ničem, protože úžasný konec zní, že se nic co jsme v ní sledovali, nestalo!!!

Ninjago - Turnaj živlů (2015) (série)

To co se tu děje napřed ničí Zanovu oběť z minulé série, protože se nějak vrátil a navíc i všechen lore předchozích sérií, protože najednou je vláda živlů v rodinných liniích a je jich spoustu.

Ninjago - Veřejný nepřítel číslo 1 (2016) (epizoda)

Jediná dobrá část epizody je Nadakan VS Ninjadroidi. Protože to, že ten idiotský zloděj z předchozí série chytí všechny ninji, kteří najednou proti němu neumí použít jedinou schopnost!

Ninjago - Pozvání (2015) (epizoda) odpad!

Nejenom že všechny ninjové jsou na začátku mimo charakter, ale navíc to ničí i Zaneovu oběť protože je najednou ve vězení.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Bylo by to možná i na 5 hvězdiček, ale tohle je jen polovina filmu, vždyť to nemá konec!!! A kdyby to někdo chtěl srovnávat, jako že Infinity war taky nemělo konec a muselo se čekat na Endgame, tak Infinity war byl ukončený film, sice končil tragicky Thanosovou výhrou, ale příběh byl "jakš takš" ukončen, zatímco tady je to jakoby prostě najednou někdo ten film uprostřed ukončil. Na příkladu Infinity war by to nebylo potom co Thanos luskl a vyhrál, ale potom co vyhrál na Titanu a to, že se měl objevit ve Wakandě by bylo až součástí pokračování. Jinak je ten film úžasný ať už animace, příběh, hudba (k tónu filmu sedí jen mě osobně tenhle styl neoslovuje) a záporáka Spot přeložili do cz jako Flek (což mohlo dopadnout i hůř), takže i dabing se povedl. Jen prostě půlce filmu můžu dát jen půlku bodů v hodnocení.

Tajná invaze - Zmrtvýchvstání (2023) (epizoda)

Že by se zas vracel starý Marvel? Vypadá to tak protože je zpět Nick Fury, logicky uspořádaná struktura příběhu a vypadá to, že se Marvel i vyléčil z té totální demence která ho nutila všem postavám dávat do každého dialogu 1000 vtipů, zatímco tady je humor upozaděn, jde o drama a ten humor, který tu zůstal funguje normálně (jako v Avengers 1, kde ty vtipy vážně fungovaly oproti celé fázi 4). Zápletka se Skrully je super nápad, jen je divné, že Tallos je jediný Skrull co je proti a je na straně Furyho a Země (minimálně z této epizody to vypadá, že je jediný kdo je proti). Doufám, že tenhle seriál konečně představí něco co se bude v budoucích filmech vážně řešit (taky protože na rozdíl od většiny ostatních seriálů to není origin nějakého hrdiny z 2. nebo 3. ligy) i když i kdyby to bylo omezeno jen na seriál je to dobrý a zajímaví nápad! ☺ Akorát si nemůžu odpustit malou kritiku logiky - Jakto, že 30 let Captain Marvel Skrullům nenašla planetu, když za pár hodin někde po celém vesmíru dokázala najít tu malou lodičku s Iron-manem v Endgamu. Ale je šance že i tohle se dozvíme v dalších epizodách.