Star Wars: Příběhy rytířů Jedi - Život a smrt (2022) (epizoda)

Epizoda docela o ničem. Prostě Ahsoka jako mimino - přitom to mělo mnohem větší potenciál např. nějaký konflikt jak ji její rodiče milují a najednou přiletí nějakej kouzelnej šmoula co ji chce odvést apod..

Star Wars: Klonové války - The Final Season (2020) (série)

Vzhledem k posledním 4 epizodám jsem přemýšlel nad 4, možná i 5 *. Ale po tom co obsahují ostatní epizody - reklamu na jiný seriál a příběh 2 sester (blbý a blbější) to prostě nešlo takto ohodnotit celou sérii.

Star Wars: Klonové války - Victory and Death (2020) (epizoda)

Všechno co by mi napadlo už zmínili ostatní ve svých recenzích a tak zmíním jen 1 ZÁABVNÝ FAKT: Všimli jste si jak se ke klonům plnícím rozkaz 66 chovají ve SW III. Yoda s Obim (vžum, vžum  sek, sek → K.O.) a pak tu vidíte tu Ahsoku (hlavně pozor, oni za to nemůžou, nesmíme je zranit :O ) Xd. Nejlepší je kouknout se na to hned po sobě.

Star Wars: Klonové války - Together Again (2020) (epizoda)

Paikové mají pravdu -> jejich zabedněnost (respektive debilita) je skutečná, ale z celýho setu epizod se sestrama divnýma je tahle nejlepší (částečně i proto že je poslední).

Star Wars: Klonové války - Zásobovací cesty (2010) (epizoda)

Přesně tahle (a podobné epizody) jsou důvod proč dnes filmy Klony útočí a Pomsta sithů vypadají a působí líp než před vznikem tohoto seriálu. To jediné co na tý epizodě stále nesnášim je překvapivě JAR JAR!

Star Wars: Klonové války - Netvor Zillo vrací úder (2010) (epizoda)

SW verze Godzili - super. Akorát nechápu že z Palpatinovo jednání v týhle epizodě žádný Jedi nepozná, že tak trochu na temný straně. Pak je tu ještě konec a rozsah epizody - Co se stalo s těma šupinama, ze kterých mělo být super brnění (na úrovni beskaru, tj. odolný i proti světelnýmu meči)? Co se stalo s tou doktorkou - naklonovala to zvíře někdy?

UFO: Ztracené důkazy (2017) (seriál)

Já jen chci upozornit (zde ale platí to pro všechny podobný dokumenty), že UFO ≠ mimozemská loď! UFO je jakýkoliv neidentifikovatelný létající objekt, to může klidně být i nerozpoznatelnej horkovzdušnej balón. Tento dokument neni o všem co nebylo identifikováno, ale o "létajících talířích" - pseudoufech! Kdokoliv kdo to čte používejte UFO když je to nerozpoznatelný objekt, ne když myslíte mimozemskou loď, protože to jsou 2 různý pojmy!