Hellboy: Královna krve (2019)

Milla po dlhom case opat potesila. Hlasky celkom ujdu, ostatne ide v ramci sablony a takmer nicim neprekvapi. Pacil sa mi zaver, ked zacali vyliezat napadite prerastene pekelne monstra a pripomenulo mi to Silent Hill alebo niektore priserky zo serie Dark Souls. Ako celok vsak slabota. Dejova linia vo svojej predvidatelnosti nudi a je citit dlhsiu stopaz.. max 45% Neodporucam.

Calibre (2018)

Dusne. Slusny thriller, ktory vo mne sem-tam vyvolal deja-vu, z podobnych filmov, avsak i tento ma co ponuknut. Mierny nadpriemer, pomerne doveryhodne vykreslena zapadnuta usadlost.

Takoví normální Američané - Pilotní epizoda (2013) (epizoda)

Vyborna ustredna dvojica, prostredie a i rozbiehajuca sa zapletka. Tiez sa mi pacili postupy a pouzite "zastierky". Neposobili totiz lacno a naivne, ako tomu byva v B-ckovych zalezitostiach. Napriek starsiemu datumu vzniku som po tomto kusku siahol prave preto. Snad ma nesklame.

Shaft (2019)

Velmi chaby pokus o nejaky revival z 80tych. Samotny L. Jackson si z tych hlasok, co mu scenar vkladal do ust, a ktore pozname od Pulp Fiction hadam, z kazdeho jeho filmu, uz asi ani nemusel citat. Cely "coolovy" a radoby "vtipny" hav stoji za deravy gros a neskutocne ma nudil. Neuveritelny cajicek, ktory by chutil pred 20timi rokmi. Nie teraz, ked je x-krat vyluhovany. Slabe dvojhviezdie. Neodporucam.