Válka Bohů (2011)

Naprosto hloupý film, který těží pouze ze speciálních efektů a bojových scén. Tvůrci si vybrali pár postav z Řecké mytologie a splácali příběh podle svého. Když už bych chtěl natočit něco z této doby tak se aspoň držím pověsti a nepletu mladým lidem hlavu. Pokud chcete vidět dobré bojové scény tak si na tento film zajděte, pokud chcete něco víc tak si pusťte šmouly v Animáčku.

Barbar Conan (2011) odpad!

Děkuji nechci. Taková blbost bez nápadu. Uřvané, tmavé a tak hrozně zahrané až je mi z toho špatně.

1984 (1984)

Kdybych měl hodnotit námět tak je to jasných 5*. Jestli mám hodnotit film tak to jsou 3* a ty jsou za výkon hlavního hrdiny a R. Burtona. Dále pak za stvárnění pochmurného prostředí neosobního světa Oceánie. Možná jsem měl nejdřív shlédnout film a až potom si přečíst knihu, ale bohužel se tak nestalo a vtažení do filmu nesplnilo mé očekávání.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Kdybych tento film měl hodnotit jako něco za co dám 700 korun v multiplexu při výletu s rodinou "za kulturou" tak píši rozhořčený komentář na zbytečně vyhozené peníze. Jelikož jsem však viděl tento film v televizi tak musím dát za 4 neboť pro tohle médium je dle mého film určen a sedí tam jako prdel na hrnec. Odpočinek, lehký humor a překvapivě dobří herci splnili požadavek na relax po celém uspěchaném dni. Jako jediný mě zklamal hlavní hrdina neboť ten přehrával až z toho oči bolely. Takže kdo se chce lehce pobavit tak mohu vřele doporučit.

Jak vycvičit draka (2010)

Tak to byl teda nářez. Bavila se celá rodinka a všichni jsme se najednou chtěli přestěhovat do té vesnice a blbnout tam s draky. Nádherně zpracované (jak oni jen to moře dělají, že vypadá jako opravdové), výborné vtipy a každá postava tam pasovala jak prdel na hrnec.

Tři dny ke svobodě (2010)

Abych řekl pravdu tak na tento film jsem se kouknul hlavně z důvodu Elizabeth Banks poněvadž Russela nějak nemusím. Po shlédnutí musím uznat že mě i on mile překvapil. Jinak film měl úžasný spád a i přes dlouhou stopáž jsem nenašel místo kde bych se nudil. Toto je thriller v pravém slova smyslu a celou dobu jsem byl přilepený na obrazovce aby mi nic neuniklo.

Comeback (2008) (seriál)

Výborný český nadprůměr, dost často skvělé fóry a nějaké ty hluché místa má každé dílo a zde není problém je odpustit.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Pitvoření a ksichty Jima Carreyho mě od shlédnutí tohoto filmu odrazovaly, ale když jsem si ho jednoho večera pustil, udělal jsem dobře. Je to výborná komedie plná vtipů a gagů, Jim na tuto roli sedí jako prdel na hrnec a i Renée je milá a sympatická. Nesmím zapomenout na Jimovy "syny", kteří jsou skvěle cáknutě geniální. Klidně si to pustím znovu.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tak tento seriál nemá chybu. Každá z hlavních postav je originál každým coulem a to samé platí i o vtipech a hláškách. Nejdřív jsem byl skeptický a říkal jsem si "Aha nějaký týpek si chce vylepšit karmu a co?", ale po shlédnutí jednoho (ne prvního) dílu se nemůžu dočkat dalšího.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Zatím nekomentuji, ale podle komentářů se máme na co těšit neboť TV NOVA se rozhodla obšťastnit nás tímto jistě zcela unikátním kouskem 5 krát týdně v prime-time a někdy dokonce i dvěma díly najednou