Jíst, meditovat, milovat (2010)

Jéééžiš to byla nuda. Julii jsem nikdy moc nemusel a ani tento film to nespravil. Nejzajímavější na celém filmu byly výpravy do jednotlivých zemí a kultur, ale jít kvůli toho na tento film do kina je ztráta času. Lepší jsou toulky v podání Bartošky a Donutila a vaření s Italem. Ta hvězdička je za to že manželce se to celkem líbilo a byla spokojená.

2012 (2009)

Tu jednu hvězdičku u mě film ztratil za ty scény kde americký prezident promlouval k celému světu a i v zapadlých Asijských vesnicích měli naladěné CNN a poslouchali co jim chce říct. Jinak je film výborně zvládnutý po technické stránce. Velké plus má ode mne Woody Harrelson a jeho vyšinutý reportér.

Expendables: Postradatelní (2010)

Super. Tetno film má vše co by akční film měl mít. Akce, honičky, sekaninu a hlášky. Nic hlubšího v něm nehledejte a jestli chcete film, který má co říct tak jděte na nějakou nezávislou slátaninu. Všichni hlavní hrdinové jsou perfektní ale kdo mě překvapil byl Lundgren. Na ty jeho předchozí filmy se dalo koukat jen pod vlivem nějaké drogy, ale zde má jeho postava grády a výborně doplňuje ostatní. Takže jestli se chcete odreagovat tak vřele doporučuji.

Pan Nikdo (2009)

Ta jedna hvězdička je za zahraného důchodce a za mladého Nema ze základní školy. Jinak na tom filmu nebylo nic co by se mi líbilo. Nedával smysl (aspoň pro mne) pořád jsem musel uvažovat a vracet se zpátky a i tak mi děj přišel nedomyšlený a plný chyb. Takže pro mě zbytečně ztracené 2 hodiny.

Dinosaurus (2000)

Je to super. Nádherně zpracované, děj tam taky nějaký je a moje děti to mohou vidět každý den. Vůbec mi nevadí, že se to pořád pouští a na některé scény se dívám s chutí pokaždé když to hraje.

Souboj Titánů (2010)

Jsem zklamaný. Z tohoto filmu se vytratilo vše co dělalo původní film takový jakým byl. To že někdo skočí 20 metrů a za ním hoří a vybuchuje oheň zpracovaný tak věrně až se tomu chce věřit nedělá z filmu film dobrý. Herci neskutečně přehrávali, většina dialogů byla naprosto zbytečná, ale největší hrůzou a neštěstím celého filmu byl Kraken. Tak nepřehledně a přehnaně kolosální obludu nemohli ani myslet vážně. Ty dvě hvězdy jsou za celkové zpracování a za fakt, že jsem vydržel až do konce.

Zvíře (1977)

Super nářez s Belmondem. Jeho filmy zbožňuju a tenhle je určitě TOP. "Sunejte ze mě tu ženskou" ...:o))

Na samotě u lesa (1976)

Tak toto je klasika. Poctivý humor a výborné herecké výkony. Kdybych měl citovat hlášky z filmu tak ho musím odvyprávět celý.

Auta (2006)

Můj syn na to kouká každý den a zatím se mi to neomrzelo. Nádherná grafika, výborné vtípky a i ten příběh má smysl. Jeden z mála animáků kde se i český dabing povedl. Nejlepší je scéna jak v pitstopu popadají vozíkům chladiče po výměně kol u Bleska :o))

Shrek Třetí (2007)

Doufám že tohle je poslední díl Shreka neboť si nedovedu a ani nechci představit kam až by to mohlo zajít. Ne nadarmo se říká v nejlepším přestat.