24 tváří Billyho Milligana (2021) (seriál)

První dva díly bezpochyby ohromí. Bohužel, konec miniserie značně pokulhává, škoda. Celý tento případ je velmi zajímavý, nutí člověka přemýšlet, co je a co není pravda. Autentické záběry a nahrávky tomu dodávají to pravé ořechové. 6/10

Utrpení Gabriela Fernandeze (2020) (seriál)

Dokument, který vás od prvních okamžiků, kdy uslyšíte výčet zranění, se kterými byl Gabriel převezen do nemocnice, vtáhne. Za mě něco, co budu mít v hlavě už navždy. A to už mám něco v tomto žánru nakoukáno. 9/10

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Taková normální rodinka. Mamka, která žije život na sociálních sítích a supr taťka, který doufám jednou shoří v pekle. Dokument je natočen poutavě, oceňuju spoustu reálných záběrů, za což vděčíme právě mamce. Minimálně ti, co mají děti nezůstanou po shlédnutí chladní. 8/10

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Můj nejoblíbenější film z celé HP série. Vzhledem k věku postav se ve filmu objeví již téma lásky a zamilovanosti. Mnohdy velmi vtipně. Skvělé vizuální zpracování, film má dobrý spád, člověk se rozhodně nenudí. Za mě naprostá spokojenost. 10/10

1899 (2022) (seriál)

Zprvu mě to neskutečně chytlo. Atmosféra, kde o napětí a tajemno nebyla nouze. Bohužel, pár posledních dílů už jsem dokoukala jen z povinnosti. Konec absolutně nijaký. Myslím,že nebude škoda, že se další série zrušily. 6/10

Hra o trůny (2011) (seriál)

K tomuto seriálu jsem se odhodlala až ke sklonku roku 2022. Byla jsem po tom velkém haló okolo trochu skeptická. Ale musím říct, že takhle jsem nehltala snad žádný seriál. Po zorientování se v postavách člověk nemůže přestat koukat. Jen poslední série byla pro mě zklamáním, jako pro mnohé ostatní. 9/10

Jump street 21 (2012)

Neurazí, nanadchne. Pár dobrých hlášek, ale hlavní postavy pro mě nebyly vůbec zajímavé. Čekala jsem trochu víc. 6/10

V mysli vraha (2015)

Popis filmu mě zaujal na první dobrou. Fajn obsazení a námět sliboval dobrou podívanou. Bohužel, zpracování filmu mě nezaujalo, nedokázal mě vtáhnout. Za pochvalu stojí Hopkins a vizuální zpracování. Celkově ale bohužel zklamání. 4/10