Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Docela pěkná, klasická pohádka, jen trošku nudná a bez tempa. Dvojice čert a služka působila o dost sympatičtěji než Ondra - komtesa.

Páni mají radši blondýnky (1953)

Trochu zklamání, čekal jsem víc. Ale bavila mne J.Russell (jen s tím účesem vypadala trochu divně a starší, než ve skutečnosti byla).

Hluboký spánek (1946)

Jako detektivka to pro mně bylo trochu moc zmatený, resp. jsem se dost ztrácel ve jménech a co kdo s kým a proč. Spousty hlášek jak Marlowa, tak ostatních působily občas trochu humorně (vzpomněl jsem si na Mazaného FIlipa). Ale jinak fajn film, klasika a dobrý herci.

Krásná čarodějka (1942)

Mam rád staré komedie, ale tohle je spíš průměr. Dojem mi sice taky dost zkazilo, že jsem sehnal jenom hodně mizerné české titulky, ale větší problém jsem měl spíš s hereckým obsazením. F.March mi tam fakt nesednul a s čarodějkou jim to moc nejiskřilo. A V.Lake byla taky zvláštní, spíš divná a protivná, než okouzlující a zamilovaná ...

Bullittův případ (1968)

Výborný film, klasika z doby kdy se točilo v reálu a ne na počítači a kdy se atmosféra budovala a filmari se nehnali jen za akci a lacinym efektem ... McQueen to uhraje i beze slov (a jeho kolegové vlastne taky), Vaughn je jako záporák trochu klišovitý (jedna * dolů), ale holt tam nějakého soupeře potřebovali. No a Bissetka .. pátá hvězda zpátky :-)

Muž z Acapulca (1973)

Takhle ma vypadat komedie. Navíc ten humor je skoro český :)

Le Mans (1971)

Proc ma nejlepsi film o automobilovych zavodech jen 80% a prumerny hollywoodsky spektakl Rivalove 90% ??

Rivalové (2013)

Klady - skutečná auta (alespoň zčásti), vcelku dobré herecké výkony ... Zápory - zbytečné "úpravy" skutečnosti, naprosto protivná hudba (proc tam vubec musela byt? mohli pri zavodech nechat jenom zvuk aut, pusobilo by to daleko lip), blbe pusobici komentator (hlavne v ceskem dabingu), prehnane digitalni dobarvovani, prehnana "akcnosti" rozcukane kamery pri zavodech, celkove rozsekani filmu na epizody ... Mohlo byt hur, ale taky mnohem lip. A ve srovnani s LeMans to pravdu na 5 hvezd neni ani nahodou.

Láska na kari (2014)

Neoriginalni, plne klise, nelogicnosti, preslazene, moralizujici, bez humoru .. a hlavne jsem se nudil.

Trapný padesátky - Buchta pro Bohouše (2017) (epizoda) odpad!

Tvorba ČT dosáhla nových hlubin. Ne že by v tom neměla praxi ... Přiblblý, nevtipný a k tomu sestava speciálně vybraných protivných a trapných hereček a herců. Tak aspoň v té trapnosti seriál nezklamal.