• Pohádka

Výměna (2008)

Skvostný herecký výkon Angeliny Jolie!! Výborný film, ale k dokonalosti tomu přece jen něco chybí...

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Něco pěkného končí, něco krásného začíná. Každý sníme...někdo více, někdo méně. Je to takové malé nahlédnutí do každého z nás.

Yes Man (2008)

Průměrná komedie, s ještě více předvídatelným koncem. Není to zrovna to co bych čekal od Carrey a to je možná dobře, každopádně pro mě 3*.

Zelená zóna (2010)

Jedno velké zklamání - málo akce, ohraná zápletka a žádné novátorství. Vcelku průměrný film, který ani neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Max 3*.

Zkažená mládež (2007)

Do absolutní dokonalosti jako v Ondskanu (Zlo) tomu chybí právě ta propracovanost a preciznost, jakou byl Ondskan natočen. Bohužel na druhou stranu je to aktuální téma a dlouho bude. Po zhlédnutí jsem se ještě dlouho nemohl ani usmát. Za mě 4*.

Zlatíčko (2004)

Film o klasickém tématu podané zvláštní a ne tak otřelým způsobem.4*

Zločinec (2008)

Nízký rozpočet, vězeňské prostředí.....ale přesto 4*. Jednodušše natočené, jednoduchý děj, ale mě to prostě chytlo a a právě ta jednoduchost na moje cítění sehrála největší roli. Naprosto se shoduji s komentářem Kleopatry....

Zlo mezi námi (2003)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem chvíli zůstal nehnutě sedět. Film je natolik realistický, že místy nevěříte, co vše je možné. Mezi cizojazyčnými filmy, je to jednoznačně Top. 5*