Labyrint lží (2008)

Medzi svišťanie guliek vsunutý labyrint ciganstiev a dosť zjavnou tlačenicou do arabského zadku.

Bouřlivé výšiny (1992)

Korene lásky sa nachádzajú na rázcestí medzi dobrom a zlom.

Jana Eyrová (1996)

Keď som mal trinásť rokov mama prišla za mnou s tým, že už som dospelý muž a tak nech si prečítam tuto knihu a poviem jej svoj názor.Vhupol som do deja, Janička ako správna holčička bola hneď mojou kamarátkou a ako zrelú ženu som ju začal milovať a stál som sa pánom domu v ktorom bola Jana guvernantkou.Miloval som ju a chcel, aby aj ona milovala mňa a tak všetko išlo podľa mojich predstáv a ja sa cítil nesmierne pyšný, ako pán tvorstva, ale chyba lávky, za každou pýchou ide pád a ten môj bol krutý, mal som byť ženatý s nejakou šialenou ženou, všetko sa zrútilo ja sa rozplakal a tresol knihu o zem.Mama ma patrične uzemnila, tak sa muži nesprávajú a knihy sa netrieskajú o zem. Knihu som dočítal a povedal vtedy svoj názor, že tak si predstavujem lásku muža a ženy, mama sa spokojne usmiala. A ešte hodnotenie, ktoré k úcte k trinásťročnému chlapcovi, ktorého názor som ani po štyridsiatich rokoch nezmenil tak nechávam to naňho.Andrejko dáva päť hviezdičiek aj keď ten jeho film bol lepší a Janka v ňom bola krajšia, tak mu to prepáčte.

Vrtěti psem (1997)

Dustin Hoffman je vynikajúci a výborne mu sekunduje Robert De Niro. Moja rada zadarmo je, keď máte duševné problémy, nebežte hneď za psychiatrom, ale pozrite si tento film a Dustinové stále sa opakujúce: To nic není.

Ocelové magnólie (1989)

Každým razom tieto filmy, ktoré sú vraj pre ženy pre mňa osobité a príťažlivé ich švitorenie keď sú len spolu na ulici v nemocnici v kaderníctve ich vzájomná náklonnosť a úprimnosť nám chlapom niekedy hlúpo zaškrípe a ono to vlastne je prejav náklonnosti a možno aj určitý prejav lásky.Chlapi by mali byť oceľový, ale častokrát sú oceľovejšie tieto magnolie.

Rallye smrti (2008)

Zrušte všetky komenty a nechajte tam len Violetu, tá holka vie čo je to mať koule.Jej koment je najlepšou reklamou tohto filmu a tak chlapi keď ju chcete prehovoriť, vzor je telo pana Stathama.

Polární příběh (2007)

Rodinný film plný čerstvého vzduchu za polárným kruhom.V inom príbehu sa prechádzajú tri ľadové medvede za polárným kruhom a ten malý sa pýta otca, otec som ja ľadový medveď ? no jasne synak, ja som ľadový medveď, mama je ľadová medvedica a ty si ľadový medvedík. Idú ďalej, ale ten malý stále krúti hlavou, a opäť sa pýta otca, som ja skutočne ľadový medveď ? otec sa naštve a hovorí, mama ľadová medvedica, ja ľadový medveď a ty ľadový medvedík, jasné ?! jasné otec, ale nie je mi jasné, prečo je mi stále zima.

Taxikář (1976)

Trpí nespavosťou a tak vníma viac, cíti viac, ta špína ktorú vidí okolo seba z taxíka preníka celou jeho bytosťou a tak v hlbokej depresii urobí zúfalý čin a to odsúdi to zlé a aj vykoná rozsudok a tým zachráni seba, ale aj mladučkú Jodie Foster.

Miss Potter (2006)

Už k tomu filmu bolo popísané kde, čo a kadečo, ale ja dám päť hviezdičiek a to hlavne kvôli Renée Zellweger, ona je pre mňa taká žienka žienkovatá do ktorej sa mám chuť zahryznúť, ale neurobím to, lebo nechcem, aby ju to bolelo.

Zrcadla (2008)

Po dlhšej dobe horor, ktorý mal pre mňa svoje správne grády.