Horší než smrt (2007)

Po dopozeraní tohto filmu som si spomenul na zážitok spred piatich rokov, keď som bol so svojou ženou v Londýne a po našom zoznámení sa so známym britským kabalistom má tento vzal trocha bokom a vážne sa spýtal: Nemáš nejaké nahé fotky svojej ženy?" rozhodne som povrtel hlavou a tento mi ducha zašeptal a chcel by si nejaké?

Půlnoční vlak (2008)

Vyobliekaný vraždiaci mäsiar vo vlaku. Chuťovka pre mäsiarov.

Když Harry potkal Sally (1989)

Po Tess veľmi milé, príjemné, odpočinkové, zábavné, poučné a správne gradujúce.

Tess (1979)

Jak ja som jej fandil a rád pomohol,ale bohužiaľ nemohol.Tess, pekná pôvabná,prirodzene inteigentná nemá vôkol seba žiadnu oporu, ktorá by jej v správnej chvíli dala správnu otázku.Čo z toho a dala aj správnu odpoveď.Nájde sa jeden manžel, ktorý pred ňou šmahom ruky zmaže svoj morálny poklesok, ale už neurobí ten istý šmah pre svoju ženu a tak ju odkopne na kraj priepasti.Neskoro z nejakej tramtárie pribehnuvší kajúcny mužiček-chlapíček namiesto toho, aby roztvoril krídla, ochránil ju a zachránil pre pádom, nasmeruje ju rovno do hrobu.

Smrt panen (1999)

Žiadne zasnené víly, ale šialená naboženská fanatička, ktorá sa úplne voľne pohybuje medzi normálnymi ľuďmi s pomocou svojho rovnako stranou chyteného manžela spôsobia vyvraždenie svojich piatich krásnych dcér a čudujem sa svete, nikto ich za to neodsudil a ani len nepohrozil a tak táto vražedná dvojka si odkráčala v diaľ.Jak ja som rád, že dokážem byť aj inde.

Lantana (2001)

Výborná skládačka, výborný herci so správnym dobre stráviteľným tempom.Žena sa nechtiac obetuje a zachráňuje vzťah hajzla, ktorý len tak z nudy podvedie a zradí svoju ženu, ktorá ho aj napriek tomu miluje.O čistom vzťahu, kde chlapík je namočený do vraždy až po uši, ale jeho žena verí v jeho nevinu, lebo jej to jednoducho povedal. A nakoniec o vzťahu, kde žena úpenlivo s láskou prosí o pomoc svojho svojho muža, neštastná, zronená to telefonom opakuje znova a tá z duše kvíliaca prosba by omäkčila aj diabla samotného, ale nie ľudskú beštiu, ktorá so skrytým diabolským úsmevom počúva jej prosby, ale nehne prstom a tým ju vedome zavraždí. Pre ženu je pripravený raj najkrajší a ľudská beštia je odsúdená na život v ničote a prázdnote, lebo aj jeho duša ho už opustila pre tú odpornú hnilobu.

Země policajtů (1997)

Stallone tu zahral oranguta a k tomu ešte naivného na jedničku.

Max Payne (2008)

rozpočet : $35 milion otvárací víkend : $18 milion a tržby celosvetovo podľa CNN k 11.3. 2009: $98 567 248.

Casper (1995)

Aj keď je to hlavne pre deti tak aj mne sa to veľmi páčilo, sviatok Purim, Metaxa a Casper.