Moje první láska (1991)

Hezký film, ale místy hodně nudný. Dojemná je scéna z pohřbu na konci filmu. 70%

Kurýr (2002)

Špatná kombinace komedie, akčňáku a krimi se stupidním scénářem a obohacená o bojové scény jako (zdůrazňuji jako) z filmů Jackie Chana. Zkrátka toto se Francouzům vůbec nepovedlo.

Troja (2004)

Měl jsem pocit, jako bych sledoval díl antických 90210. Postavy a charaktery jsou průhledné, nezajímavé a herci tak dokonalí, uhlazení a depilovaní. Bylo to místy až směšné...Občas měl film světlé momenty (efektní záběry, souboje Parise a především Hectora), ale když to shrnu, jde o velice průměrný pokus o velkofilm.

Chatova země (1972)

Trochu moc okaté, okázale protirasistické, ale jinak jsem byl spokojen. Bronson je drsňák jak má být. Nejvíc se mi líbilo jak na jednoho z padouchů hodil hada. Zabíjel opravdu stylově:-) 70%

Holky z lepší společnosti (2003)

Mazlíček hlavní postavy mě úplně uchvátil. Šlo o thajské prase, které v každé scéně roztomile chrochtalo nebo aspoň vrtělo ocáskem. Za toto úžasné stvoření a výkon Dakoty Fanning dávám tomuto stupidnímu filmu hvězdičku.

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Nejlepší je ten modrej traktor bez sebevědomí:-)

Hup a Hop (1968) (seriál)

Ty dvě opice jsem měl moc rád. Nechápu proč je hodnotíte tak špatně:-( Na druhou stranu je tady hodnotilo jen 25 lidí, to se určitě zvedne. Musí:-) Hup a Hop si to zaslouží:-)

Pohádky ovčí babičky (1966) (seriál)

Černobílý nepřemožitelný beránek byl sice super, ale byl černobílý, což jsem jako dítě považoval za velký nedostatek, a proto jsem upřednostňoval jiné (barevné) večerníčky.

Svatba jako řemen (1967)

Tak mně ústřední téma tohoto filmu (znásilnění) moc...nesedlo. Zkrátka mi nepřijde vhodné, ať už se příběh nakonec vyvine jakkoliv. To ale neznamená, že se mi film nelíbil. Jsou v něm úžasné dialogy, skvělé postavy, vynikající herecké výkony (Pucholt a Vostrčil - dejte ho už konečně do databáze! Zaslouží si to:-) ). Ale na pět to není, protože ať je scénář jakkoliv vybroušený a skvělý, zápletka se znásilněním do komedií nepatří. Teda aspoň já to tak vnímám...