darkreider

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 25.6.2017  20:45
    Aftermath (2017)

Stačí trocha empatie a aftermath sa dostane hlboko pod kožu. Toto nechcete zažiť. Nič pre cinikov, tí to len zopsujú v komentári a pôjdu ďalej.

• 26.3.2017  18:37

Ugh! Tak nám to teda snáď skončilo. Tak ako pár predchodcov ani posledný resident nezaprie epesný strihačský um. Mimo to, že sú akčné sekvencie po tme, tak aj to málo, čo je vidieť je zostrihané tak, aby sa slabšie povahy poblili. Bravo! Nedoporučujem epileptikom.

• 25.3.2017  13:26

A toto dostáva záporné recenzie? Ja neviem na aké filmy, obzvlášť herné adaptácie, narážajú iný, ale u mňa je to vypiplaná chuťovka. Hernú sériu má nahranú statočne a tak sa hrdo prehlasujem za znalca a tento film chválim. Chápem, že nešlo kopírovať herný dej a ani sa na neho pripojiť. To by sa publikom zredukovali na hŕstku hráčov. Každopádne štylizácia a hlavné črty franšízy je vidieť na sto honov a komu sa to nepáči tak si nezaslúži nič než Ordináciu, Paneláky a podobný paskvil. Každopádne 1 hviezda musí ostať zapovedaná. Záverečný myšlienkový veletoč som ale na prvú dobrú nepobral a je tu pár miest ktoré zaslúžili lepšie efekty, rozumej neodfláknuté. Tak, či onak, hurá do tmy na druhú časť, aby sme slúžili svetlu.

• 4.3.2017  18:11

Nečakal som nič extra a pozitívne ohlasy ma nijak nepresvedčili pretože trailery vyzerali tak nejak zvláštne. Och jak som sa mýlil. Doteraz bol môj najobľúbenejší Marvel Iron Man, pretože Dawney nastúpil v plnej paráde a s veľkou slávou. No keď sa to v Strangovi začalo roztáčať, tak som nevedel kam sa skôr dívať ale stále som bol plne v obraze. Vedel som, že Benedict je pre túto rolu ako stvorený, ale Tilda sa pre rolu Ancient One narodila. Celkovo je casting špičkový a asi aj všetko ostatné. Už dlho som nebol nadšený, tak ako po prvom Iron Manovi. Skvelé...élevkS .ivonaM norI movrp op oka kat ,ýnešdan loben mos ohld žU .éntatso oktešv ja isa a ývokčipš gnitsac ej ovokleC .alidoran enO tneicnA ulor erp as adliT ela ,ýnerovts oka ulor otút erp ej tcideneB ež ,mos ledeV .ezarbo v enlp lob mos eláts ela ťavíd rôks as mak ledeven mos kat ,ťačátzor olačaz ivognartS v ot as ďek oN .uováls uokľev s a edárap jenlp v lipútsan yenwaD ežoterp ,naM norI levraM íšjenebúľbojan jôm lob zaretoD .lilým as mos kaj hcO .entšálvz kajen kat ilarezyv yreliart ežoterp iličdevserpen kajin am ysalho envítizop a artxe čin mos lakačeN

• 28.2.2017  22:53
    Shooter (TV seriál) (2016)

All good, pork!

• 14.1.2017  11:52

Asi iba jediná výčitka mi napadá. Toto nie je film pre Annu Kendrick, Inak je to presne také ako si v najlepších snoch predstavujem. Affleck využil muskulaturu z batmana aj tu a ten jeho autistický kukuč asi nebol problém zahrať. O to viac poteší, že scenár písal človek, ktorý premýšľa a tak má dej logiku, je veľmi pútavý a nesnaží sa o pátos alebo nejaké to absolútne klišé. Akcia je niekde okolo úrovne Johna Vicka, rozumej "priam dokonalá". Veľmi fajn film, veľmi fajn herci. Anna, síce sa sem sem nehodí, ale díva sa mi na ňu dobre. Nečakane výborné.

• 8.1.2017  20:09

Mechanika nie a nie nechať na pokoji a tak máme zase raz naservírovanú špičkovú akciu, ale obalenú do tak retardovaného deja, že to svet nevidel. A síce ma tá lobotomická omáčka miestami skutočne urážala (dej nie je Béčková zlátanina, to je fakt totálny nonsence), tá akcia je tak dobrá, že keci ignorujem a vnímam film ako sadu akčných kraťasov. A takto to u mňa zafungovalo dobre. Ďalšia ukážka, že Statham by bol dokonalý Hitman, snáď sa ho dožijeme.

• 8.1.2017  19:55

Sedem statočných, ten film kedy má človek chuť zobrať kvér a ísť im pomôcť. Kde každý na tej "strane zlých" si zaslúži olovo. Veľa olova. Film kde aj chlap môže uroniť na konci slzu. Ale len jednu! A tá musí pred dopadnutím na zem zabiť aspoň piatych parchantov! Dúfam, že aj vďaka tomuto remaku ostane sedem statočných v povedomí ďalších 50 rokov. Predsa len je to obrovská klasika a tento remake jej nerobí žiadnu hanbu!

• 8.1.2017  09:51

Beastie Boys pre Star Trek vyhrali aj piatu hviezdu. Dokonca mi ani nevadilo pozerať na Pine-a a Quinta a to už niečo znamená!

• 13.12.2016  21:41
    Sebevražedný oddíl (2016)

Okej, takže suicide squad je sklamanie roka možno aj dvoch. Tak nefunkčný brak som fakt nečakal.

• 13.8.2016  14:48
    Americká reportérka (2016)

Tak si to zrekapitulujem. Z vojnovej drámy, ktorú som mal sľúbenú zostali mindráky skoro 40tničky, ktorá pol dňa vyplní laborovaním nad tým koho vojede a koho nie a druhú prechlastá a zobudí sa s kocovinou. Skvelá zábava. Fast-forward od polovice.

• 1.8.2016  21:12
    Jason Bourne (2016)

Nie som fanúšik kamery a strihu vďaka, ktorému mám vačší prehľad o výške dezénu pneumatík, než o tom, že prebieha epická naháňačka v autách. Ale ak máte radi stroboskop a detail oka, nechtu a mihalníc namiesto poriadneho pästného súboja, toto je film pre vás.

• 16.7.2016  19:38

Ak existuje zoznam ľudí, ktorým sa BvS páči, tak sa tam rád pripíšem. Dostal som presne to, čo som chcel. Pre mňa lepšie ako Man of steel a dokonca lepšie ako Nolanov tretí (a posledný) Batman. Ach teraz ma niektorý preklínajú, ale je to tak. Bavil som sa od začiatku do konca a to nemám prečítaný ani jeden komix, ale samozrejme mam napozeraných pár kreslených seriálov z detstva. Nežili sme v jaskyni a tak viem, kto je Wonder Woman... plus minus... Som spokojný. Velice.

• 20.2.2016  10:46
    Malý princ (2015)

Krásne spracovaná Exupéryho najslávnejšieho diela. Veľa ľudí nemá tú knižku rado, ja sa k nim nerátam a po tomto filme už vôbec nie.

• 20.2.2016  10:44

Pán nafta zase seká astrálny póvl a ako vždy pri tom strúha svoju nezameniteľnú grimasu. V skutočnosti to je blbosť, ale tak to má predsa byť. Alebo idete na film s Dieslom, ktorý seká čarodejnice a čakáte hlboké myšlienky?

• 20.2.2016  10:41

A mne sa to páčilo, 4 hviezdy sú asi moc, uznávam, ale Anthony je hold veľká osoba a tak sa nechám strhnúť.

• 20.2.2016  10:39

Mám rád Hardyho, ale mimo ukážku nechutnej angličtiny je to celkom nuda.

• 20.2.2016  10:37

Toto sa mi páčilo, vypointované a zaujímavé. Nečakal by som, že ma to zabaví až tak. Nie som fanúšik práva ani vojnového ukecaného filmu, ale Spielberg v combe s Coenmi to upiekli výborne.

• 20.2.2016  10:34

Príjemná kriminálka až gangsterka. Len škoda, že pri tom obsadený aké má, skončila len v priemere.

• 20.2.2016  10:33
    Husí kůže (2015)

Veľmi sklamane som sa pozeral na podpriemerne hrajúceho JB. Čo sa stalo sa asi nedozviem, ale na to o aký typ filmu sa jedná to je vytrikovaná ale stále nuda.

• 20.2.2016  10:31
    Deadpool (2016)

Neviem sa rozhodnúť pre tú 4tú hviezdu asi preto, že ma stále máta ten preklad českých titulkov. A nie lebo "Dáda", ale hlavne pre všetky tie vulgarity, ktoré sú v originálnom znení neskutočne košaté a český ekvivalent je proste "ku*va". Ten titulkár mi to skazil, ale aspoň mám dôvod si to pozrieť znovu a bez nich. Manželka sa nesmiala keď pochopila, že to skutočne nebude romantika ani klasický comix, ale začala sa smiať keď jej to osvetlil sám deadpool.

• 20.2.2016  10:25

X nesúvisiacich krátkometrážnych filmov zhrabaných na jednu hromadu ma nepresvedčilo, že to je materiál na tak vysoké hodnotenie. Očakávam aspoň nejaké prepojenie, keď už nič.

• 16.1.2016  11:34
    Creed (2015)

Sly je s pribúdajúcim vekom stále väčší sympaťák. A ja mu tie jeho príhovory do duše žeriem. Tak ako sa mi páčil predchádzajúci Rocky Balboa, tak sa mi páči Creed. Len mám jedno zlé tušenie. Až príde pokračovanie, tak kto vie, či Rocky dožije jeho konca.

• 16.1.2016  11:31
    Bojovník (2015)

Zo začiatku som mal celkom problém udržať pozornosť ale kupodivu sa všetko zlomilo keď sa objavil Forest Wé, ktorý tu hrá až prekvapivo dobre volenú postavu. Práve jeho by som na zamindrákovaného boxera netipoval ani trošku. Ale stalo sa. A zafungovalo.

• 3.1.2016  16:23
    Pan (2015)

Fakt chcem tak moc, keď očakávam, že filmy nebudú úplne retardované zlepence scén, ktoré sú len aby boli? Nefunguje tu nič a k tomu je tu Nirvana. Hľadáte súvis? S tým si tu hlavu nelámali. Úplne mimo misu, tak ako celý tento brak.

• 3.1.2016  16:20
    Bod zlomu (2015)

Tento rok mi teda moc karta nejde, čo sa týka výberu filmov. Akčná pecka? Vôbec nie. Ak už chcem vidieť pekné zábery extrémnych športov, idem po Art of Flight, ak chcem vidieť poriadny Heist, tak mám asi milión lepších volieb a ak už teda chcem vidieť Point Break, tak by to mal byť ten pôvodný. Toto nie je ani dobre natočené ani dobre zahrané a nejaká logická súdržnosť je tiež pre autorov sprosté slovo. Sklamanie.

• 2.1.2016  14:24

Hah! Kto by čakal toľko intríg, rivality a smrteľnej pomsty z kulinárskeho prostredia. Veľmi prepychové stvárnenie stelesnenej arogancie, ktoré nám to Bradley servíruje. Záver prudko happyendový, ale čert to ber. Rozhodne to nie je len tak nejaký film o kuchároch. Videl som ich mnoho a tento má rozhodne odlišný recept. Daniel Brühl veľmi solídny prejav, v "Rush" to teda rozhodne nebola náhoda.

• 2.1.2016  14:12
    The Visit (2015)

Tak a týmto so Shyamalanon končím nadobro. Žiadna ďalšia šanca už nikdy nebude. Nech si ktokoľvek píše pochvalné recenzie, že Ind je zase na koni a prelomil smolu. Ten film si objektívne zaslúži tak jednu, možno dve hviezdy, ale subjektívne ma záver tak dožral svojou debilnosťou a absolútnym zahodením celkom dobre rozbehnutého deja, že Manoja Nelliyattu odteraz nenávidím a bojkotujem. Tak sľubne sa to začalo a tak strašne to zničiť a urážať diváka... Naposledy!

• 30.12.2015  22:32

Tak zdá sa idem proti prúdu. Čo narobím keď mne sa tento neopísateľný mix všetkého a ničoho páčil. Depp je zase raz groteskný ad absurdum, ale to mu ide. Bettanyho mám fakt rád, ani neviem prečo, možno pretože dostal kapky za Priest-a a aj pre Legion a mne všade prišiel veľmi fajn. A tu tomu nie je inak. No a k tomu Gwyneth. Možno sú všetky hviezdy za ňu, čo ja viem. Mám svoj fúz rád, ale pre ňu by šiel bez váhania do bradkového neba. Takže áno, herci, to ma na tomto filme baví. A zdá sa mi to ku šťastiu stačí. Bohate.

• 29.12.2015  14:26

V podstate nemám nič proti tomuto pokusu. Sean Penn ma asi len tak nesklame, ale nemôžem posunúť film vyššie z priemeru, pretože tam pre mňa nič nadpriemerné proste nie je. Možno škoda, možno fajn, sem tam je treba si dať priemerný oddych, ktorý nie je prestrelený v žiadnej rovine a teda len pobaví a neurazí.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37