Apollo 13 (1995)

U mňa len priemerný film. Nijak zvláštne ma nenadchol. Zlé to zas nebolo ale toto mi nesadlo. Ale chválim dobré herecké obsadenie. Hanks, Bacon, Sinise, Ed Harris. Pre mňa asi tak na 65%

Cosby Show (1984) (seriál)

Toto som rád sledoval keď to chodilo v telke. Vždy som sa na tom dobre pobavil a zasmial. Takže ja to hodnotím tak na 80%

Zlověstné ticho (2007)

Noo tak na tom som si ozaj zgustol. Hororik ako stvorený pre mňa. Atmosféra a ľakacie momenty parádne. Tá loudka vyzerala fakt desne. Jak tam otáčala očami alebo celou hlavou to bolo fakt dobré. Dĺžka filmu akurááát. To napodobovanie hlasu je trošku pritiahnuté za vlasy ale nevadííí. Veď to je horor a nie film podľa skutočnej události. Fakt dobré - 85%

Krev jako čokoláda (2007)

Blbosť že to pekné nie je. Strata času pozerať tento film. Vyhnite sa mu kto môžeš! Ozaj mi je ľúto že sa mi občas dostanú pod ruky takéto nezmysly, ktoré je lepšie vôbec nepozerať ako potom nadávať sám na seba. Je to hnusný, podpriemerný film, po ktorého zhliadnutí sa mi chcelo bľuc.

Trosečník (2000)

Veľmi dobrá dobrodružná dráma. Videl som dvakrát a stále sa mi to páčilo. Tom Hanks ako moj obľúbený herec ma zase nesklamal. Na Stroskotanca sa dobre pozerá a určite nenudí. Najsilnejšia scéna bola určite tá keď mu odplával jeho jediný priateľ Wilson. To bolo smutno už aj mne. 85%

Hancock (2008)

Dobrá akčná oddychovka, ktorá sa v závere viac podobá na drámu. Nie je to nič extra ale dá sa. Ten začiatok sa mi nepáčil ale zato sa mi veľmi páčil záver filmu. Zo zavšivaveného alkoholika sa stal slušný človek. Tie tornáda sa mi zdali až moc prehnané a tak celkovo sa mi nepáčili efekty. Mohli na tom popracovať trochu viac. 65%

Rituál (2006)

Hhmm. No fakt neviem prečo tak slabé hodnotenie. Mne sa to náhodou páčilo. Nie je to až tak skvelé ale pozerať sa na to dá. Páčila sa mi na tom tá tajomnosť. Vedel som, že niečo nie je v poriadku. A ten záver ma odrovnal. S tým som vôbec nerátal. Pre mňa takých dobrých 70%

Čingischán (2005) (TV film)

Skvelý dokument o mužovi, ktorý mal štyri krát väčšiu ríšu ako Alexander Veľký. Len škoda škoda že je to také krátke. Kľudne o ňom mohli natočiť aj dvoj hodinový film. Samozrejme ak by mal kvality tohoto dokumentu. Dokument ukazuje cestu Čingischána od toho ako bol malý chlapec až po jeho smrť. Pozeral som to asi jedným dychom. Fakt veľmi kvalitný dokument. 90%

50x a stále poprvé (2004)

Ďalšia výborná komédia s Adamom Sandlerom. Veľmi dobre som sa bavil. Tá jeho vytrvalosť nemala chybu. A to opakovanie narodenín, no fakt skvelé. Komédia/Romantický - raz za čas neuškodí. Pre mňa 75%

Trestná lavice (2005)

Dobrá komédia. Komédie veľmi nevyhľadávam ale ak sa objavia tak si s radosťou pozriem. A toto ma vonkoncom nesklamalo. Ba naopak. Zasmial som sa a dobre som sa pobavil. Adam Sandler sa ukázal v dobrom svetle a nielen tu ale aj v dobrej komédii 50 krát ...atd. A dobrý pocit len utvrdila kapacita ako je Bob Sapp.