Jumper (2008)

jelikož sem se kousal nudou do lokte, řekl sem si, že si pustím kritikou rozcupovaný Jumper... hlavu a patu to sic nemělo, ale odsejpalo to svižně... navíc tam hrajou samí hezcí lidé + jedna bohyně krásy a nádhernosti Rachel Bilson, pokud bych byl v DVD půjčovně a jediný divka co tam byli byli Next a Jumper, neváhal bych ani vteřinu a vzal Jumpera

Já, legenda (2007)

počkal sem si než splaskne bublina, kolem tohoto filmu bylo spoustu humbuku, lidi ho probírali ve škole i v hospě u šipek a nějak mě na něj přešla chuť.... nyní sem ho už viděl, předpokládám, že do roka do dvou bude nasazen na nově jako megafilm a potom upadne v zapomnění

40 let panic (2005)

V jednu chvíli sem se nemohl přestat smát, úžasné. Natahování konce mě lehce nudilo, tudíš nemohu dát plný počet.

Chingoo (2001)

gangsteři jsou různí, ale zobrazení gangstera, který si čas od času rád pobrečí v náručích svýho nejlepšího přítele mi přijde dost přiteplený. Jinak oba hlavní gangsteří hrajou opravdu dobře, ale v rámci žánru budu raději volit once upon time in high school či 25. hodinu

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

tak tomudle říkám reálné podání skoro legendy... vynikající drama, které se line skrze intriky a vnitřní boj Jesseho Jamese a jeho party... právě ty intriky, stihomam, nedůvěra mezi jednotlivci v bandě, byla vypracována na výbornou a to myslim hlavně z psychologického hlediska, byl v tom cejtit život...nůže opravdu silně to na mně zapůsobilo, daleko víc jak remake 3:10 to yuma ze stejného roku

Temný úsvit (2006)

Chvílema výjmečné drama a chvílema patos, tak mi přišel snímek Rescue Dawn. Bale patří k mím hereckým oblíbencům, ovšem zde se mi zdálo, že poněkud tlačil na pilu.

Pokoj 1408 (2007)

Samuel L. Jackson jako ředitel hotelu se snažil sebevíc o to, aby tam Cusack do toho pokoje nelezl a Cusack tam stejně šel, což dobře nechápu, protože i sám Fox Mulder by zvažoval, jesli tam má vůbec chodit sám.

Stoupat jak dým (1978)

lsd v autě a fuckin vodka maaan:-)už jen kvůli těmdle dvoum scénám to stojí za to vidět

It's All Gone Pete Tong (2004)

to sem takhle jednou byl místo školy u kámoše a neměli jsme co dělat, přišel nápad na puštění filmu... byl jsem přehlasován k puštění Its All Gone Pete Tong, dle kamarádových vysvětlivek jsem se obával dvouhodinové nudy stylu Klubu sráčů... velice příjemně jsem se zmýlil... vynikající herectví, vtipný příběh, vysluněné lokace Ibizi a spousta kokainu mě dokázalo pobavit ve velkém stylu... v taneční hudbě se moc nevyznám, ale rozhodně se dá říci, že film není zaměřen na sofistikovanou skupinu uctívačů žánru taneční hudby... a Paul Kaye v roli Frankieho Wilda je naprosto ohromující stejně jako scéna s rachejtlemi naprosto odzbrojující :-) mrtkněte na to, stojí to za to

Horrors of War (2006)

viděl jsem spoustu snahy, všem těm hercům nehercům se podařilo jakž takž vykreslit charakter své postavy a řežisér držel tempo, tudíš film extra nenudil... samozřejmě zde nechybí ani spousta absurdity a stupidity, ale to mi nikterak nevadilo, jelikož od prvních minut je jasné, že tento snímek byl pořízen z minimálních nákladů... takže pokud sem dal Psím vojákům 50%, pak Horrors of War musí mít 40%