Humboldt County (2008)

celkem fainový příběh tradičního se odloučení od konzumní společnosti a žití si v ústraní s partou hipíků, dosti se to celé točí kolem pěstování maryhuany, která slouží jako hlavní obchodní surovina a v komunitě je každodenní rutinnou...každopádně to nemá skoro žádnej spád a tak do půlky si říkáte o čem to vlastně je, nicméně neurazí, možná tak zarputilé odpůrce drog, zahrané je to více než solidně a některé záběry jsou opravdu "vykouřeně" krásné

Saw 5 (2008)

taková nuda!! bože...na trojku jsem koukal asi dvacet minut a vypl jsem ji, protože se na to nedalo dívat, čtyrka šla mimo mě a teď jsem koukal na pětku s opět jsem se nestačil divit, tentokrát jsem to nevypnul a dokoukal až do konce...zasluhuju nějakej metál, protože koukat na nicneříkající plky kombinované se samoúčelným násilím mě nějako nebaví... jednička měla atmosféru, která se dala krájet nožem jak byla hustá, todle by měli napodobovat u dalších dílů a ne se pouze přiživovat na námětu a cejchu Brutality

Dynastie (1981) (seriál) odpad!

supernudný seriál, díky bohu, že už to stáhly:-)

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

jé...to je z dob, kdy jsem koukal ještě na televizi:-)

Strážci - Watchmen (2009)

Tímto snímkem se pro mně osobně Zack Snyder vepsal podruhé nesmazatelným rukopisem do pomyslné topfilm bible.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

když to je těžký, dal bych klidně 4, protože jsem se smál opravdu hodně nahlas, ale zas v nějkterých scénách mi to přišlo megatrapný...poslední půlhodina neměla chybu

Soudný den (2008)

Jo!!! Vynikající mix, pěkně krvavý, jak jsme od Marshalla zvyklí, akorát mi občas vadil přehršel střihů, ale co o to, skvělá zábava.

Stmívání (2008)

člověk by čekal něco temnýho, ale je to růžový jak kabelka infantilní pubescentky