Star Trek: Do temnoty (2013)

Co dělalo z prvního Abramsova Star Treku hot fresh shit u druhýho prostě chybí. Na první pohled je vše při starém, po akčním úvodu, vás přivítají Beastie Boys a jde se na věc. Bohužel už zde mě to přestávalo bavit, protože zdlouhavý čekání do prvního warpu bylo olemováno asi desítkou hovadin a citovejch výlevů. No a nadále mě nepřekvapilo vůbec nic, pár efektů, které vypadali oproti efektům z jedničky slabej odvar plus pár citovejch pák. Škoda, kam se poděli pompézní vesmírné obrazy a sympatičtí hrdinové, skoro by člověk fandil "největšímu nebezpečí" univerzálnímu vojákovi a profesionálnímu záporákoj Cumberbatchoj. Škoda.

Siberia (2013) (seriál)

Oni to utli?! To si snad dělaj prdel ne?!!

Nespoutaný Django (2012)

"NEGR NA KONI..!!!???" Krásná antixenofobní agitka plná rasismu. Savini Rulezz!!!

Patrola (2012)

Aneb jak to mají policisti těžký. Peňa a Gyllenhaal jsou vydařená dvojka, celou dobu vtípkujou a že jim to docela jde. Vadilo mi na nich akorát jejich absolutní asertivita ve všem. Co mi ale vůbec nesedlo byl scénář. Bylo to jak reality show s příběhem v pozadí. Čitelný, neosobitý. Vidim to něco mezi 3-4, jelikož kvalita se tomu upřít nedá. Celou druhou polivinu jsem jim upřímně fandil a čím blíž ke konci to bylo, tím větších obrátek jsem se dočkal.

Total Recall (2012)

Všechno se zdá menší. Charisma i svaly Colina Farrella jsou menší než Arnieho. Svět je menší a jen jeden. Brutalní akce není brutální. I kozy tříkozatky jsou menší. Remake je to špatný, jako scifi jednohubka je to stravitelný. Všelijaké výbuchy, hi-tech serepetičky a neustálé nahánění nechtěné manželské dvojice vás udrží v pozoru. Za týden budete mít pocit, že se vám někdo hrabal v paměti, protože vzpomínky na novej Total Reccal budou pryč.

Lake Mungo (2008)

Byla to hovadina. Strašně tajemná hovadina a všichni mluvili strašně vázně a pomalu. Bez emocí. Vypadalo to jakoby všichni zůčastnění mluvili o nějaké nevydařené párty u jezera Mungo a ne o smrti dcery,sestry nebo přítelkyně. Děs. Jediná maminka vypada zralá na Havlíčkův Brod nebo na frťana. Kdo ví, třeba jí utopila ona!!!!

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Mthfckr: Wtf you doing here? Pun: Landry. Mthfckr: You like breathing? Pun: Usually. Todle mě zabilo!!! Ultrakrutobrutální pochopení rozdílu mezi spravedlností a trestem.

REC 3: Počátek (2012)

Pěkný gore, ale bez ohledu na sérii mi tam přesto vadilo spoustu věcí. No a s ohledem na sérii?!?! Pche. Todle už jen tak někdo neslepí. Provar.

Země bez zákona (2012)

Poctivá filmařina, nic víc, nic míň. Já čekal víc. Na druhou stranu do zklamání to má opravdu daleko.Já se bavil celou dobu, film se obešel bez hluchích míst a myslim si,že by mu slušela i větší stopáž. Tom Hardy je největší drsňák současnosti, Mia Wasikowska a Shia LaBeouf určitě nejroztomilejší pár a Guy Pearce hnusák, jákého jsem dlouho neviděl, škoda jen že Gary Oldman neměl o pár minut navíc, určitě by si s nimi poradil s noblesou.

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

Hltal jsem to o tom žádná. Kevin je megadrsnej. Zabití Jesseho Jamese na mě působilo podobně, ale Hatfieldi a McCoyové jsou strhující a zábavou nadupanou sérií number 1.