Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Zase vzťahy. Už ma unavuje tá Slovenská produkcia. Sem-tam nejaký v pohode vtip, ale inak klasický priemer.

Beetlejuice (1988)

Ako malý som to videl prvýkrát a veľmi sa mi to páčilo. Vtedy to bolo pre mňa celkom strašidelné a dlho som si pamätal tu scénku, keď tí dvaja padli s autom do rieky a rôzne ďalšie strašidelné a aj vtipné scénky. Potom som dokonca na Cartoon Network občas pozerával aj kreslený seriál, aj keď som vôbec nerozumel, čo rozprávajú. Príjemné spomienky :-) Časom som zistil, že filmy Tima Burtona sa mi celkom páčia.

5 proti 5 (2007) (pořad)

zábava :-) Bičan je dobrý

Doma 2006 (2006) (koncert)

Gitara je fajn, aj keď uspáva, ale heligónka je pecka, perfektné

Dallas (1978) (seriál)

V dobe, keď sa to u nás vysielalo, som to pozerával s babkou. Vtedy ma to celkom bavilo, bol som zvedavý na ďalší diel. Odstupom času ale musím uznať, akú blbosť som pozeral. Dnes by som si to pozrel už buď len z nostalgie, alebo preto, aby som sa uistil o "kvalite" seriálu. Zaujímavé na takýchto seriáloch je to, že to človeka strhne sledovať, ako sa bude dej vyvíjať ďalej, hoci od kvalitného zážitku to má ďaleko a dej samotný sa miestami vlečie strašne pomaly. Akoby jeden deň trval niekoľko dielov, ak nie desiatky dielov. Divím sa, ako je možné napríklad jednu vraždu natiahnuť na tri-štyri diely a pod.

Světová válka Z (2013)

Klasická kostra typického amerického katastrofálneho filmu s prvkami dobrej akcie, dávkou adrenalínu, avšak o strach a hrôzu sa museli postarať zvukové a vizuálne efekty, teda šoková "terapia". Nápad dobrý, pripomína mi niekoľko hier, ktoré som pred časom hral, takže celkovo sa mi film naozaj páčil, ale po triezvom zvážení som sa nakoniec rozhodol iba pre 3 hviezdičky, aj keď ku 4 to nemá ďaleko. Môže za to zase slabý koniec, akých je v poslednej dobe ako húb po daždi. Skrátka na záver čakám stupňovanie deja až do poslednej chvíle, takmer úplne do konca.

Zrození šampióna (2009)

O čom to bolo? Bolo to síce zaujímavé, ale miestami až neuveriteľné. Na to, aký to malo cieľ, to skončilo veľmi slabo. Film nebol o splnení sna, ale o tom, čo k nemu smerovalo. Proste tomu chýbala nejaká zápletka, dráma, stupňovanie deja, skrátka čokoľvek, čo by tento skutočný príbeh oživilo a posunulo z úrovne "bla bla bla" na "wow".

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Grande finale. Trochu tomu chýbala šťava, ale inak som spokojný. Dosť mi to v istých okamžikoch pripomínalo Návrat kráľa, možno aj preto ma to až tak neočarilo. Navyše nemám rád konce, keď už je po všetkom a viem, že už nič nebude. Aj keď v tomto prípade som rád, že už je koniec, pretože ako už bolo mnohokrát písané, bolo to strašne natiahnuté. Celkové hodnotenie celej série: 4/5.

Derrick (1974) (seriál)

Spomienky :)