savage3303

savage3303

študent, culés

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.7.2012  22:11

Oproti predchádzajúcemu dielu je to sklamanie. Ale keď si to zoberiem všeobecne, oproti iným komixovým aj nekomixovým filmom, tak sa radí medzi top filmy. Soundtracky vo filmy boli výborné, dovolím si tvrdiť, že boli najlepšie z celej série. Najviac ma mrzí, že sa vytratila celková atmosféra a dobrý dojem po skončený filmu. Vytratila sa aj akcia počas celého filmu, predsa len v TDK sa človek nemal kedy nudiť a stále sa niečo dialo, zápletka za zápletkou, akcia za akciou. Joker nasadil latku veľmi vysoko a dovolím si tvrdiť, že Bane sa mu nevyrovnal. Aj postava Batmana bola slabšia. Vytratila sa jeho surovosť a tvrdohlavosť dosiahnutia svojho cieľa. Ale inak sa asi nedalo ukázať, že aj Batman dokáže byť porazený. Len veľmi ťažko to dokážem vyjadriť slovami.

• 30.7.2012  14:00
    Kronika (2012)

Opäť niečo na tému nadprirodzené schopnosti. Táto téma je vždy zaujímavá a aj určite vždy bude. Veď kto by si raz nechcel niečo také vyskúšať, ja určite áno. Film nám na začiatku predstavil hlavného hrdinu. Spočiatku to bola celkom sranda a od hrdinov sme mohli vidieť prirodzené objavovanie novej schopnosti, ktoré by sa zrejme diali aj v reálnom živote. Nadšenie počas film pomaličky upadalo, keď ubehla už prvá polovica film, som si uvedomil ako sa pri filme nudím a hovorím si WTF? Ale aj tak som si počkal na záver film a dúfal, v dobrý a napínavý koniec. Žiaľ nič také sa nekonalo. Asi tá celková nudná atmosféra od začiatku až po záverečnú časť filmu na mňa doľahla a nedokázal som si to poriadne užiť. Celkový dojem nie je zlý, ale ja som náročnejší divák a stojím si za svojim.

• 31.1.2010  18:17
    Admirál (2008)

Skvelé vojnové scény, milostný trojuholník, ale inak chaos a bezduchosť.

• 20.1.2010  19:48

Príjemný a sympatický film. Je cítiť láskou a emóciami.

• 19.12.2009  22:02
    Avatar (2009)

Technicky a vizuálne dokonalo zvládnuté. Tá nádherná príroda, rastliny, živočíchy. A tá nádhera nočného života je neopísateľná. Je to niečo úžasné. Cameron nám ukázal iný svet. Mne sa veľmi páčil. Taká nádhera sa len tak nevidí. Dejovo to mohlo byť aj lepšie, ale nič nie je dokonalé. O emócie bolo tak tiež postarané, ktoré divák určite zacíti. Kto videl nepotrebuje žiadne slová. Kto nevidel nemal by dlho váhať. 5*.

• 1.11.2009  20:49
    Návrh (2009)

Slušný očakávaný filmíček obľúbenkyne Sandry Bullock. Opäť sa na ňu pekne pozeralo v sympatickej komédii. Filmov na podobnú tému je strašne veľa. Ale keď si aj od myslím jeden, dva trápnych vtípkov, tak je to skvelý film s príjemným vyvrcholením ako sa patrí. 4*.

• 1.11.2009  11:23
    Mluv (2004)

Moc krásny film. V hlavnej úlohe mladá a ešte neskúsená Kirsten Stewart. Veľmi sa mi páči a teraz to dokázala perfektným hereckým výkonom. Celý čas ma film držal v napätí. Emocionálny film a tak trošku aj na psychiku. Takmer 90min mi ubehlo veľmi rýchlo. Skvelé predstavenie. 5*.

• 29.10.2009  13:11
    Odpor (2008)

Krásne natočená krutosť druhej svetovej vojny. Ja som si užíval kvalitu filmy a príbeh plnými dúškami. Aj keď na druhej strane je to skutočný príbeh. Skvelá forma úcty. Akčné scény boli kvalitné a bolo ich dosť. Vyskytla sa jedna emotívna scénka, ktorá ma zasiahla. Niet čo dodať. Vojnové filmy milujem. 5*.

• 21.10.2009  16:20
    Znovu 17 (2009)

Nápad je to výborný. Vznikajú rôzne situácie. Ale film ma príliš nepotešil. Očakávania to splnilo. Chýbali scény, ktoré by boli viac emotívnejšie alebo s hlbšou myšlienkou. 3*.

• 19.10.2009  14:45

Americká krása, tak to bola krása. Začínalo sa to nevine, nijak zaujato. Keď si už hrdinovia uvedomujú svoj život, rozhodnú sa spraviť zmenu. Majú už toho všetkého dosť. Scény plné emócii ale aj jemného vtipu, ktorý zapadol dokonalo. Kevin Spacey bol dokonalý. Všetko sa mi na ňom páčilo. Jeho premena, hlavne tá duševná. Skvelo mu sekundovali jeho rodinný členovia a tak trochu zvláštni susedia. Dve hodinky mi ubehli rýchlo a nebolo chvíľky nudy. Jednoznačne odporúčam a musíte vidieť. Neoľutujete. 5*.

• 11.10.2009  16:16
    Nenarození (2009)

Na týchto hororoch ma stále niečo priťahuje a bavia ma. Je to celé také otrepané, ale nemôžem si pomôcť. 3*.

• 9.10.2009  22:25
    Na odstřel (2009)

Už hviezdne obsadenie vás priláka pozrieť tento film. Russell Crowe v hlavnej úlohe bol perfektný. Ben Affleck to skvelo dopĺňal a osoba, ktorú hral to všetko zapričinila. Človek by ani neveril aká je ťažká práca novinára, keď chce vysekať svojho najlepšieho priateľa z problémov. Akcie bolo poskromne, ale keď sa už obajvila, tak v plnom štýle a napätí. Troška nudy sa objavilo. Dej je tak prepracovaný, že vás nepustí skôr ako sa skončí. Výsledný dojem je dobrý a za svoju kavalitu si zaslúži u mňa 4*.

• 3.10.2009  14:31

Super príbeh o športovom redaktorovi, ktorí si myslí, že našiel bývalu legendu vo svete boxu a rozhodne sa o tom napísať článok. Pre mňa spočiatku dosť nezažívný film. Keď všetko vyšlo na povrch, pomaličky sa to rozbehlo. Hlavný hrdinovia si uvedomujú podstatu života. Herecky obsadený film na skvelej úrovni. V závere bolo cítiť jemne emotívne scény. Dostal sa mi skvelý pocit, skôr z hĺbky filmu, ako z jeho filmového prevedenia. 4*.

• 18.9.2009  22:29

Milé, príjemné, večerné posedenie, skôr rodiné. Napohľad je to skvelé, divákovi sa dostáva pozítivna energia. Páčilo sa mi to, ale chýbalo tomu niečo. A dosť velký kus. Otrepaná zvučka z milionára mi trhala uši. Freida Pinto bola príjemné pozeranie. Dev Patel bol výborný. Emotívne scénky sa mi páčili. Záver, dokonalý happy end. 4*.

• 15.9.2009  16:49
    U-Turn (1997)

Na rok 1997 je to pohladný film. Ešte k tomu som tu vzhliadol prekrásneho Mustanga zo 60. rokov. Jennifer Lopez bola neuveritelne prekrásna a svodná. Ale ani zdaleka nezatienila herca menom Sean Penn. Jeho výkon vo filme bol perfektný a užíval som si scénky, keď už mal všetkého akurát tak dosť. Nebolo takmer chvilky aby som si bol istý kdo s kým spolupracuje a kdo koho chce len podraziť. Chudák Bobby Cooper, ktorý mal fakt, že smolu. Nie len na ženy. 4*.

• 15.9.2009  11:13

Podobných filmov je vela a pár som ich videl. Kvalita je viditelná, pobavil som sa, napätie nechýbalo. Kristen Stewart v hlavnej úlohe je pohladná a skvelo to zvládla. Verím, že bude mať ešte vela filmov a lepších ako je tento. Chýba originalita, niečo čím by film vynikol a bolo toho vela otrepaného. No, ale stálo to zato. 3*.

• 13.9.2009  14:14

Na zamyslenie. O čo išlo režisérom týchto poviedok? O lásku? Ani sa poriadne nerozbehli a už skončili. Dve, tri poviedky boli fakt super a vychádzal z nich príjemný pocit. Celkový dojem je slabý a film ma neoslovil. 3*.

• 12.9.2009  22:33

Film, ktorý minimálne zaujme. Tom Hanks, značka kvality, ktorá nesklame. Celý dej je perfektne premyslený, divák nazrie do Vatikánu, spozná najväčšie pamiatky a dostane odpovede na všetky otázky. Napätia je pomenej, akčné scény zvládnute skvelo. 138 min mi ubehlo rýchlo a nebolo chviľky, pri ktorej by som sa nudil. Už len zo zvedavosti si treba pozrieť. 4*.

• 11.9.2009  16:12

Čo je na tom? Trápne bezduché vyvraždovačky. Bez hoci akej pointy. Nuda. 2*.

• 8.9.2009  18:46

Podarený film komixových hrdinov. Vyzuál bol perfektný, hrdinovia zaujímaví a každí z nich bol niečim výnimoční. Aj napriek tomu ma film skoro vôbec nepobavil. Na môj vkus, určite až moc fantasy a sci-fi. Takýto žáner veľmi neobľubujem. Dlhá stopáž mi vadila a až ma nudila, aj keď scény neboli nudné. Najkrajšia scéna bola pre mňa "návšteva Marsu" a bolo cítiť emócie sprevádzajúce výbornou hudbou, ktoré mi nemôžu chýbať v žiadnom kvalitnom filme. Hudba vo filme mi väčšinou vadila a predstavoval by som si tam inú. Výsledný dojem je dobrý, veď bodaj by nie, film je kvalitný. 4*.

• 8.9.2009  14:37

Quentin Tarantino je pre väčšinu divákov pán režisér, ale ja osobne jeho filmy neobľubujem. Vôbec nič ma na nich nedokázalo zaujať. Ale prišiel film Nehanební bastardi. Do kina som išiel bez očakávania. Hneť od začiatku film vyzeral zaujimavo a dosť bol aj naťahovaný. No keď sa nám predstavili "bastardi", tak to bolo stále len a len lepšie a naťahované konverzácia dostatočne zaujali. Akcie nebolo veľa a boli veľmi krátke, ale keď už boli, tak stáli zato. Náš hlavný hrdina, ktorého hral Brad Pitt, bol dokonalý. Hlášky a správanie sa hrdinov bolo super. Scenár bol zvládnutý dokonalo. Počas celého filmu bolo cítiť príjemný humor aj keď miestami už bol prehnaný a moc sa nehodil. Záverečná časť film zdvihla takmer na dokonalosť svojou akciou. Odporúčam vidieť hlavne v pôvodnom znení aj kvôli rôznojazyčnosti filmu a dokonalých hlášok, ktoré budú dokonalé len v pôvodnom jazyku. 5*.

• 8.9.2009  14:20
    Valkýra (2008)

Obdobie druhej svetovej vojny a priblíženie diania sa vo vnútry Nemecka. Pravdivý príbeh o mužoch, ktorí sa pokúšali spáchať atentát na samotného "fírera" ešte pred dňom "D". Skvelé herecké výkony a dobová atmosféra. 4*.

• 4.9.2009  23:11
    Me and Luke (TV film) (2006)

"Keď som ho prvý krát uvidel, môj život sa zmenil, zrazu mal zmysel." Film z hlbokou myšlienkov a plný emotívných chvíľ. Boj otca o svojho syna. Najväčšia chyba je len, že to je nízko rozpočtový film. Ak sa divák dokáže nad to preniesť, tak zažije skvelý pocit. 2*.

• 3.9.2009  17:46
    Gran Torino (2008)

Gran Torino, možno len meno štvorkolesového miláčika hlavného hrdinu, ktorý to podstate všetko spôsobil. Príbeh vojnového hrdinu, ktorý je už znechutený dnešným svetom a celý ho nenávidý. Predsalen nemôže vo svojom okolý tolerovať miestny gangy, ktorý strpčuje životy susedov aj preto, že ubližuje jeho mladému kamarátovi. Všetko bolo dokonalé a odporúčam vidieť. Filmu nič nechýbalo, ale vôbec ma nezasiahol, aby som mohol udeliť najvyššie hodonotenie. Film si určite zopakujem pri prvej príležitosti. 4*.

• 2.9.2009  13:17

Film z Nemecka, ktorý nič extra nepriniesol. Má to svoje čaro, ale mňa to vôbec nenadchlo. Tri pokusi Loli bez neakého odôvodnenia a hlbšiej myšlienky. 3*.

• 1.9.2009  20:09

Moc pekný thriller. Všetko bolo na skvelej úrovni, ale dej bol dosť slabý. Napätia bolo dosť a nedávalo ani sekundu vydýchnuť. S hororovou hudbov to bolo až prehnané a bola aj v scénach kde sa vôbec nežiadala. Od filmu som nič nečakal a celkom ma potešil. Camilla Belle bola super a ukázala, že patrý aspoň k rádovým herečkám. Je ešte mladá a verím, že to dotiahne vysoko. 3*.

• 23.8.2009  14:46
    Předtucha (2007)

Čakal som takýto jemný trilerík a tak nebolo žiadne sklamanie. Skôr ma film potešil svojou hlbokou myšlienkov. Sandra Bullock, moja obľúbenkyňa, bola super a pekná ako vždy. Kvalita filmu je slabšia a dá sa porovnávať s televíznymi filmami. Scénar bol skvelý a bol super premyslený. Záverečné rozuzlenie bolo super a divákovi dáva akúsi myšlienku viery k zamysleniu niečoho, čo je nad nami. Lepšie 3*.

• 21.8.2009  19:03

Moc pekný filmíček so skvelou atmosférov. Pôsobí pozitívne a dej vás natolko upúta, že musíte dopozerať film. Anthony Hopkins je Pán herec. Všetko vyzerá dokonalo. Osobne mi tam chýbala aspoň jedna scéna, ktorá by ma dojola alebo inak by sa dotkla. Ale to by bolo už asi dokonalé. 4*.

• 20.8.2009  16:20

Skvelá hudba, skvelé výkony hlavných hrdinou. Natočete to bolo kvalitne. Zopár vtipov, nad ktorými som sa aj ja pousmial. Príbeh je tak isto skvelý. Skvelé emotívne scény a musím sa priznať, že ma čiastočne zasiahli. Absoltný trapas bol, keď sa stretli s hociakým problémom, tak tí dotyční ľudia boli absolútní dementi a hlavným hrdinom všetko poľahky vychádza. Mafianska dvojica by bola fajn, keby sa nesprávali ako dementi! Zrejme to tak bolo naschvál natočené a režisér chcel pobaviť, ale ja humor tohto typu nemám rád. 3*.

• 18.8.2009  20:56

Žáner, ktorý až tak nemusím. Kvalita filmu je a je aj viditeľná. Moc zábavy som si neužil, až na samotný záver. Film ma dokázal relatívne zaujať. Pripadalo mi to chladné, bez emócií až na jednu scénku. Rýchlo zabudnem na toto dielo. 3*.

<< předchozí 1 2 3 4 5