Vincentův svět (2004) (seriál)

Vydržel jsem sledovat první 4 díly. A to ty další 3, jen protože jsem chtěl zjistit,jestli se i v nich nebude vůbec nic dít a hlavní hrdinové budou vést neuvěřitelně dementní rozhovory. A stále nemohu pochopit, jak mohl Jeremy Piven porazit ve Zlatých glóbech(nejlepší herec ve vedlejší roli seriálu) Neila Patricka Harrise a jeho ÚŽASNÝHO Barneyho.

Vlhká místa (2013)

No, tak je tu další z mnoha teenagerovských komedií. Během prvních 15-30 minut jsem se jakžtakž bavil (úvodní dvě písničky by stály za další poslech). S postupem času jsem si ale přál co nejrychlejší konec. Film je plný mnoha prvoplánových vtipů (upřímně, u některých jsem se hodně zasmál), ale bohužel dost, obzvlášt ke konci, jich bylo za pro mě únosnou mezí (např. pizza scena). Příběh je zcela nezajímavej. Divák očeká alespon závěrečné rozuzlení, ale to se nedokoná :-(. Věřím, že někoho zaujme práce s kamerou, střih a obecně forma, ale ty já nedokážu patřičně docenit.

Výměna (2008)

Zbytečně dlouhé a trochu slabší konec(na Eastwooda překvapivý, skoro happyendový)

Wanted (2008)

Celkem zajímavá a především vtipná akční pohádka. 70%

Zrození šampióna (2009)

Hrůza, zase mě jednou dostal typickej americkej slaďák. Postava Michaela si mě získala během prvních 5 sekund.

Žena ve vodě (2006)

Nejvtipnější Shyamalanův film, ale bohužel i jeho film s nejpředvídatelnějším koncem.

12 opic (1995)

Vynikající scénář

50/50 (2011)

Pro mě ´jednoznačně nejlepší film letoška, co jsem zatím viděl. Skvělé drama se vším všudy, citem, výborným humorem a příjemným soundtrackem. Jen trochu zbytečně slazený. I když lůžková scéna mě odbourala :-)