Matrix Revolutions (2003)

Skvělé bojové a akční scény, nesmyslné a nelogické scény (typu Vědma) Naprosté zklamání a ubohé zakončení tak úžasného a hrůzostrašného příběhu.

Matrix Reloaded (2003)

Ani jsem nedoufal, tudíž ani nečekal pokračování. Bratři Wachowski natočili pokračování kultovního filmu! Výborné akční scény, ale nakonec jsem nebyl tak uchvácen jako u prvního dílu.

Matrix (1999)

Co k tomu ještě mohu dodat... Jsem naprosto uchvácen Matrixem. Jen doufám, že se nikdy neprobudím a nezažiju to co zažil Thomas Anderson...

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Poté, co jsem viděl první díl, se ze mě stal "Tolkien fan". Samozřejmě že jsem už měl dávno a několikrát přečtenou celou trilogii Pána prstenu a k tomu ještě Hobita. Narozdíl od prvního filmu jsem nyní znal knižní předlohu a byl jsem zvědavý na další filmové pokračování. Jako "Tolkien fan" mi na filmu vadilo, že Peter Jackson nedodržel obsah knihy, ale to jsem mu odpustil, když jsem viděl nejúžasnější bitvu - bitvu o Helmův žleb. Ani ve snu jsem si to takhle nepředstavoval!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Do té doby jsem nevěděl, kdo je to John Ronald Reuel Tolkien. Díky Peteru Jacksonovi jsem se to dozvěděl. Původně jsem ten film ani nechtěl vidět, protože jsem na tenhle film jít musel. Bylo to povinné pro celou školu a jak to většinou bývá. Filmy, které škola vybírá, jsou nudné a otravné. Mýlil jsem se! Byl jsem doslova uchvácen a okouzlen epickým příběhem. Dosud nevídané bojové scény a efekty ohromily nejen mě ale celý sál. Peter Jackson natočil doslova "kultovní film" a mně nezbývá nic jiného než mu zatleskat.