• Krátkometrážní

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Priemerný film, čo sa celkového dojmu týka, zachraňuje ho Robert Downey Jr. či už ako herec, alebo ako rozprávač.

Božský Evan (2007)

Narozdiel od Bruce Almighty tomuto filmu chýba svieži nápad a stáva sa klasickým pokračovaním, ktoré nemá šancu prekonať prvý diel a kvôli zárobku štúdiu ja zas stratím čas.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Biografický snímok o živote Fiftyho, ktorý však mohol ukázať viac z jeho života a s menším naťahovaním času.

Dokonalý trik (2006)

Do zhliadnutia Inception bol Prestige u mňa najlepším Nolanovim filmom. Na (ne)štastie sa Christopher stále viac prekonáva a odsúva Prestige na druhé miesto. Aj napriek tomu však u mňa tento film vyvoláva spomienky na to, že práve vďaka nemu som sa rozhodol začať aktívnejšie sledovať filmy a nikdy neodmietnem pozrieť si ho znova.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Tomuto štýlu komédie som nikdy nechápal a úprimne povedané: ani nikdy nechcem. Pozrieť sa to, ale aspoň dá.

Země nikoho (2001)

Dobrý snímok, avšak výrazne mi tam chýba nejaký zvukový doprovod. Filmy, v ktorých 98 minút počúvam v pozadí len cvrčky, ma viac uspia ako zaujmú.

Kimssi pyoryugi (2009)

No žeby sa jednalo o komédiu sa aj napriek pár vtipným momentom povedať nedá. Veľmi pekný príbeh, ktorý dokáže diváka potešiť, avšak v spracovaní sa nájde veľa chýb. V tomto súhlasím s komentárom Dudek-a: spôsob zoznamovania s minulosťou, uvedenie druhej postavy do deja, udržanie Kima na ostrove.. všetko zlé a ešte raz zlé. Škoda, že sa nerozhodli skôr ako v polke filmu, že by malo ísť o drámu. Mohlo by to dopadnúť oveľa lepšie.