• Krátkometrážní

Philadelphia (1993)

Film sa snaží hrať v niektorých pasážiach na city, avšak u mňa neuspel. Chýba mi tam do toho väčšia dynamika, ráznejší priebeh, živšia hudba. Viem, že ide o smutný príbeh, ale mňa toto podanie proste neoslovilo. Nezachraňuje ho ani skvelý Tom Hanks, ktorý je pre takéto role ako stvorený.

Prokletý ostrov (2010)

DiCaprio má v 2010 čím ďalej, tým viac prekvapuje svojimi ohromnými výkonmi.

Strážci - Watchmen (2009)

Príbeh zaujímavý, avšak určite lepšie by to bolo s polovičnou minutážov, menej rozťahané a aj akcie by to chcelo viac.

Maléry pana Šikuly (1999)

Zasmial som sa.. asi dva krát. Inak trápny, podpriemerný film

Vzhůru do oblak (2009)

Tesné 3*, aj to len za dokonalú grafiku a animácie.

Teror ve vlaku (2002)

Pozretie tohto filmu u mňa zapríčinilo vypadnutie elektriny a 'Teror vo vlaku' bol jediný film v notebooku. A hodnotenie? Stačí povedať štyri slová : Jean Claude Van Damme.

District 9 (2009)

Pre mňa zatiaľ najlepší film roku 2009. Úžasný nápad podania formou reportáží, dokumentu diváka vtiahne priamo do deja a nechá ho v napätí od začiatku až po koniec filmu. Jedinečný thriller a hoci niesom žiadnym veľkým fanúšikom sci-fi, podanie tohto snímku ho robí tak realistickým, že sa musí zápáčiť aj najväčšiemu odporcovi sci-fi.

Sex Drive (2008)

Nathalie : výstižný komentár.. ešte by som asi dodal, že sa bojím, čo sa stane s americkou mládežou, keď budú pozerať takéto filmy..

Yes Man (2008)

Nápad, resp. myšlienka filmu veľmi dobrá, mal som od 'Yes Man'a veľké očakávania, bohužiaľ ten nápad bol asi jediná dobrá vec na filme. Dalo sa z toho dosiahnuť omnoho viac.

Funny Games USA (2007)

1* za trailer :) Inak som sa akurát tak hodinu nudil, zvyšných 51 minút som už ani nedokázal dopozerať.