Aristokratka ve varu (2024)

Je to blbost. Tenhle film je dobrý pro rozmazlené holčičky , babičky a dědečka kteří se jen chodí do kina vysrat a nažrat se popcornu a utratit zde těžký prachy za to aby viděli sračku a mohli se jít během filmu z té sračky jít vysrat na hajzlík a koupit si další popcorn a koupit si kafe z který ho mimochodem budou muset jít zase za deset minut jí na hajzlíček jo a mimochodem z filmu nic neztratí. Bože já se jdu taky vysrat.💩💩💩💩💩ps : miluju sračky

Ferrari (2023)

Něco jako Le mans 66 ale to bylo asi lepší je to film o zrození Ferrari a je to celkem dobře popsané.Dobře natočené a zahrané.  ps: šel bych na to znova

Události (1993) (pořad)

Je to jednostranné a ještě k tomu nuda doporučuji zprávy na Nově tam je sranda a více se toho dozvíte

Il Boemo (2022)

To jsou orgie.

Kurs sebeovládání (2003)

Podle mě skvělý film sice dosti debilný a potrhlý ale to je na filmech přece to super. Výkony všech postav byly skvělé a nápad prostě americký. Je to nadprůměrná americká komedie která se hodí k tomu když nemáte co děla skoro stejně jeko scénarista tohohle filmu. Dávám 8/10.+ super vtipný scény =9/10