Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 7 bodů
rasty069
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Temný rytíř
(2008)
Forrest Gump
(1994)
Počátek
(2010)
Kmotr
(1972)
Rain Man
(1988)
Šifra mistra Leonarda
(2006)
Mizerové II
(2003)
Toy Story: Příběh hraček
(1995)
Expendables: Postradatelní
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(10)
detektiv
oRi11
Gora1
Mimomisu
andrushka
MCleaner
Kacenka.926
Lilia771
cheeff
Majky00
Časové pásmo bylo změněno