Gamer (2009)

Roztřepaná kamera, spousta koz, nechutný špekoun, nulový děj a celkově chaos prostě… Mohl to být slušný nářez, myšlenka je velice zajímavá, ale v tomhle zpracování to opravdu ne… Jednou a dost!!!

Dračí války (2007)

Jeden z těch filmů, které si pustíte během dlouhých a nudných zimních večerů, jako pozadí při práci či surfování po netu… Vcelku povedené efekty, ale děj nijak zvlášť nezaujme bohužel.

Vzhůru do oblak (2009)

Moc pěkná a dospělá pohádka o přátelství, lásce, odhodlání a splnění životního snu. Není, co bych vytkl, Pixar vyprodukoval další skvělou podívanou!

Poldové (2010)

Průměrná, pohodová a odpočinková komedie... Bruce Willis mě dostal, když řekl, že nikdy neviděl film s hláškou „yippe ki yay, motherfucker“ :D Měl bych akorát dvě výtky: občas mi sice trochu lezl na nervy uřvaný hlas Tracy Morgana a nějak mi neseděli ti mafiáni, přesněji ty jejich xichty, určitě by se našli jiní, co by naháněli aspoň trochu hrůzu =o)

Sherlock Holmes (2009)

Tenhle nový moderní nádech Sherlocka Holmese je zatraceně cool! Bavil jsem se a užíval si film od začátku až do konce! Hlavní i vedlejší postavy, děj, spád, vše to šlape a to celé s příjemným soundtrackem na pozadí :)

Asterix a Olympijské hry (2008)

Zklamání a to značné… Na tento díl jsem se celkem těšil a doufal, že po slabší dvojce bude minimálně stejně v pohodě, ale ouha – nebyl… Jednou na „podívání na pozadí“ stačí bohatě!

Poslední skaut (1991)

Akčňák se vším všudy! Plný hlášek, nabušené akce, ani chvíli nenudí! Bruce Willis a Damon Wayans tvoří skvělou dvojku, která se navzájem doplňuje. Atmosféra zakouřených místností a barů, deštivé prostředí, plno honiček a přestřelek, prostě skvělá zábava od první do poslední minuty!

Stupeň 7: Konec světa (2005) (TV film) odpad!

Filmová katastrofa... Měl jsem to puštěno jako kulisu, když jsem pracoval a bohatě mi to stačilo, většina hlášek mi přišla směšných a ty efekty, no škoda "mluvit" -> jednou a dost...

Hanebný pancharti (2009)

Dlouhý a ukecaný, to bylo první, co mě napadlo, když jsem se na tenhle film dodíval. Těch 150min uběhlo celkem v pohodě díky těm kecům, ale pořád mi tam chyběla nějaká větší akce. Tím, ale že jí tu moc není, o to více se museli herci snažit a řekl bych, že se jim to povedlo víc než dobře. Christoph Waltz zahrál německého „detektiva“ přímo skvěle.