• Krátkometrážní
  • Experimentální

Games of Survival (1989)

Výborný scifi akčnák ze Země s jednoduchým dějem a punkovými kostýmy. :) 85%

Kat z Bronxu (1989) odpad!

Jako tím post-apo Bronxem mysleli obyč. pískovnu, která je za každým větším městem? Nejlepší, co je na tomto filmu, je cover. 15%.

Kick That Habit (1989)

Noise Noise Noise. Docela zajímavý kousek. 70%

Sedmý kontinent (1989)

Jestli chcete u filmu chcípnout nudou tak jen do toho. Nápad dobrý, ale stačí se podívat na poslední 4 minuty a uvidíte a pochopíte vše. Zajebal jsem 100 minut ve svém životě. :( 10%

Valentinovy návraty (1989)

Americký venkov 50. let, kdy si mladý kluk, který má 2 práce pořídí růžový cadillac a jezdí s nim po místních vesnicích. Obyčejný film na nudné odpoledne. 50%

Water and Power (1989)

Parádní pecka. Takové psycho Timelapsy propojené ruznými obrazy jsem ješte neviděl. Doporučuju co největší obraz a bedny na plné kule. Více viz. Bierce. 95%

Akai Hokokusho: Senketsu no Tenshi (1988)

Nemám ve filmech rád, když se něco zakrývá. To mne v první půlce docela naštvalo, ale budiž. Porno moc teda nemusím, tak první část za * , druhá část je daleko lepší, ale fakt jen pro silné žaludky. Jako celek 60% (04.12.2010).

Bílý fantom (1988)

Některé scény byly natočeny v San Zhi v Thajsku. (Dnes již opuštěná lokalita pro americké vojáky, vrácející se z misí v Asii). Jinak výborný akční film. 85%

Bombin' (1988) (TV film)

Raritní školní dokument, kdy v roce 1985 Shaw Theatre v Londýně uspořádal festival, aby představil Hip-Hop kultůru v Anglii a Francii. Pozvání přijal i legendární graffiti writer Brim Fuentes. V dokumentu jsou jak rozhovory, breakdance, graffiti... prostě vše co k začátcím hiphopu patří. Dále v dokumentu vystupují např:Goldie, Afrika Bambaata a ostatní členové Zulu Nation a 3D z Massive Attack. Dokument je rozdělen na 2 části. Podle mne mohlo být v dokumentu více akce a míň keců. :) 70%

Cycling the Frame (1988) (TV film)

Doporučuji napřed shlédnout Invisible frame a pak toto. 85%