• Krátkometrážní
  • Experimentální

Ya Private Sky (2001)

Konečně pořádná palba dosažená kombinaci Super8mm, Minidv a noise hudby.

paříž (2017)

Konečně někdo použil HC/Punk hudbu do videoartu!

Rotation (1999)

Mistrovský kousek.

3725 (1981)

Nejstarší kendama video edit, co jsem viděl a k tomu experimentální.

Martha (1979)

Martha je 68 letá žena, která stále pracuje na stavbě ve východním Berlíně na okraji nově vybudovaného sídliště, kde každý den třídí hory suti na nekončícím pásu. Dokument zachycuje Marthiny poslední pracovní dny. Poté, co se na staveništi rozloučila s kamarády, vypráví o svém životě, vybombardovaném Berlíně, o svých dětech a práci ženy v drsném prostředí.

In The House of Equal and Opposite Reaction (2001)

Většina záběrů byla natočena ze střechy 11. září 2001, kde bydlela Courtney Hoskins. Záběry zachycují požár WTC, které byly natočeny na super-8 kameru, na začátku pásu jsou domácí záběry na psa Myairo, kterého natáčela v domě více než měsíc před tím. Má to atmosféru.

E-Ticket (2019)

Filmová koláž ve formě blikajícího filmu. Snímek rychle prochází archivem 35mm statických fotografií, které byly spojeny páskou dohromady v jeden snímek vyvíjející se v rytmických vzorcích. "Záběry se mění mezi výletem po střední škole v Indii na snímky z mého prvního roku života, kdy jsem žil sám až ke kulminující dokumentací k násilnému protestu v roce 2005 na summitu Světové obchodní organizace v Hongkongu." Párádní experimentální nálož.

Xun (2017)

Cesta hledání; hledání cesty.

Lang (2017)

Různé okamžiky zmizí a znovu se objeví, různé okamžiky se spojí a vytvoří nový okamžik. Je to rozkládající se a znovu se rozvíjející krajina inspirovaná cyklem výstavby a dekonstrukce v přírodě.

Die Kuche (1987)

Tento dokument sleduje skupinu žen v typický pracovní den, když připravují jídlo pro loděnici v Rostocku. Ženy jsou zde prezentovány jednoduše jako dělnice: vaření, čištění, vytahování a servírování pokrmů. Denně se zde vyrobí okolo 4000 kusů pečiva a 5000 jídel pro zaměstnance loděnice. Výborná černobílá kamera tomu dodává krásnou atmosféru velké kuchyně v industriální oblasti.