Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Dobrodružný

Recenze (1 061)

plakát

Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)

Knížku jsem samozřejmě četl, faktem zůstává, že je mnohem drsnější, výběr herců a jejich výkony jsou podle mně celkem ucházející, plusem zůstává, že byla zachována ta fanatičnost mladých dozorců, jelikož jejich drezůra započala již v útlém věku, každopádně můj názor je, že každý film či seriál o této tématice, je neustálým varováním, před tím čeho všeho je jedna lidská bytost provést druhé bez známek lítosti, či jakéhokoliv soucítění s obětí s vědomím své vlastní moci.

plakát

Žraloci v Paříži (2024) odpad!

dějově i trikově na prdlajs, výkony herců snad ještě horší ale hlavně že tam je gender

plakát

Godzilla Minus One (2023)

promarněnej potenciál, scénama to připomíná, dnešní gender ala holavůd, i když to podle mně nebyl původní záměr, pozitivem je, že monstrum je monstrum a né čivava, 2/35%

Páni kluci (1975)

Nádherně a volně zpracovaný román Marka Twaina, nej  film mého dětství, když to dávají a mám čas, vždy se rád zatoulám do vzpomínek

Žhavé výstřely (1991)

Jo v tý době amíci a komedie, fungovalo dobře, dnes samodemo nostalgie.

plakát

Válka světů - Série 1 (2019) (série)

no to tento seriál je opět dokujvení literární předlohy, řikám to poněkolikáté, frantíci umí komedie a krimi, sci-fi  prostě né a to i když je to v koprodukci, navíc ta dýlka byla ubíjející, děs1/15% za první díl a konec

Shardlake (2024) (seriál)

Až na to, že z metůja, udělali postiženého, což v knihách není, je to velice zdařilé, tajemno je z toho hezky cítit a postavy mají úžasně zpracované své charaktery, kterých se drží, knížek o tomto právnikovi je spousta a pokud to bude takto tak jen dál

plakát

O. J. a Nicole: Americká tragédie (2020) (TV film)

co na to říct, zabil ji a protože je co je a tolerance ras je až strašná, tak se mu nic nestalo, ale boží mlýny melou

plakát

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Tak tohle má koule od začátku do konce, PB byl král šňupáků a tenhle seriál to krásně vykresluje, jde do detailů a hloubky, jo uvidíme co další řada. 5/95%