Telefonní budka (2002)

kolínáč to zahrál dost dobře, seš idiot a hajzl tak proč ti to nedat řádně najevo.

Rob Roy (1995)

nevím proč, ale některejm hercům jsem nevěřil, až rotháka, ale to je ten jeho ksiftík a mimika.

Návrat idiota (1999)

Poprvé jsem to viděl v mlbol, a to v rámci klubu, já řval smíchy, dodnes vzomínám na nezapomenutelnou roli vydrostojky.

Dům šneků (2021)

není to vůbec špatný, zajímavý pohled, na španělskou mythologii

Útok na věžák (2011)

zas tak ůžasný to není, mně spoustu filmů a seriálů uniklo, takže to doháním, tohle ale natočit dnes, no nevím jestli ty potvory masakrovali černý, spíš né.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

měli moc před mají i po, to je poselství pro všechny, ale mi to nevidíme nebo nechcem, film je pekelnou jízdou, za uchování lidskosti

Top Gun: Maverick (2022) odpad!

Neskutečná sračka, kopírka původního scénáře, škoda se dívat, dějově předvídatelné, tak jako v jedničce musí někdo při cvičení zemřít, knír toho vola připomíná německého pornohrce z let osumdesátých, za mně ztráta času

Predátor: Kořist (2022)

Tak jak vetřelec bobtnal a minulost se předělala v budoucnost, tak predátor stagnoval,  a 1 a 2 beru jooo je to paráda, pak scénáře z her, hovna hozená bohužel nám na oči a najednou BUM, jízda jako vodopádem, naprostá nádhera, a to se vším všudy, po zklamáních včetně topgunu, konečně jooooooo

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Tak tohle konečně ukazuje, ten slavnej kodex cti, pro který umírali jako kamikadze, zabila miliony a jestli někomu pomohla nevím, myslím že důležitější je slušnost

Zámek Nekonečno (1983)

U nás pasťák byl, vetšina cigánů, jejich hlavní byl fajn chlap a my s nima chodili hrávat fotbálek, to co jsme si s nima prožívali nebylo zlý, jak jsme si je vychovali, takový je dneska máme.