The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

No jo tak je to tady, zase pokus o další převodu PC hry do světa filmu, jakož to vůl ze starých časů, kdy slovo počítač znělo sprostě, se omlouvám, že nebudu recenzovat po herní stránce, jedinou hru kterou jsem dohrál(kromě karet) je NEVERHOOD, jo to mně vzalo. Takže co na to já, pandemie znovu ale tentokrát z hub spóry nás nakazí, neotřelé takže jedna*, herecké obsazení kvalitní ale zatím takové nanicovaté výkony, po přečtení popisu mně bylo jasné, že mu holku zabijou a stalo se, prostě zelenej mozek za to dodržení druhá*, hudební doprovod mně zklamal a depešáci nakonec tomu moc nepomohli i když to tam sedlo jak prdel na hrnec, třetí* za vizuál, ale pokud to bude dál takhle rozvleklý a klouzající do nudy, uberu.

KIMI (2022)

Kakaová šmudlinka co se bojí vylézt ven, a chodí se k ní vylejt soused od naproti, zjistí zločin, nahlásí, musí ven a nakonec zabije tři rádoby profi zabijáky, milionkrát obehraný téma, trochu jinak ale furt stejně, Zoe hrát umí a tak dává filmu šmrnc, za to jedna, druhá je za délku a zabíjačku na posledních 20 minut, protože těch prvních 50 se děje hovno, bejt to o kousek delší dám jednu.

Interstellar (2014)

sci-fi námět s velkým potenciálem, který nebyl dosažen, ani plejáda herců v čele matůjem tomu moc nedala, diletace času a problém černých děr, scény typu proč jsi nehibernoval a čekal, ona tam na tebe někde čeká tak za ní jdi, ty vole tohle fakt ne, problémem tohoto filmu je těžká nesourodost, i když se to tváří, že děj má začátek a konec tak tomu tak není, hledání obyvatelných planet o kterých víme jak to tam chodí tak tam stejně vlezeme, jak říkám promrhanej námět

Willow (2022) (seriál)

rozpačitost, tentokrát mladí zklamali, nějak jim to hraní nevěřím, některé díly stojej za hovno a to jak dějově tak smyslem, stačili by čtyři po hodině a konečný o kus delší a možná by to bylo lepší, gender v tomto případě ději škodí a to fatálně, dvě za triky a námět, kterej není zlej, jen na prd zapracovanej.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Artuš je legenda, tohle zasraná gendrová slátanina, která to totálně maže, ani hunnam to nezachrání, kam se to sere na původní film, prej akční fantasy, škoda že to není jen fantasy, dvě za triky a za artuše

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

komedie akční, tohle se moc nepovedlo, rozháraný a dějově chudý, navíc opět jeden výraz toho rádoby muže z ocele, tady guy pokulhal

Sedmý syn (2014)

já čarodejnice rád, nejvíc na hovno je v tomto filmu jeff, jako by ho to sralo, tím ovšem padá linie příběhu, pár knižních předloh(série na díly) jsem čet, ale dát to dohromady v jednom, ne a ne, tři a to za vizuál, příbeh i když zpracovanej na hovno a jednu za ženský představitelky

X (2022)

dvě víc ne, holky hezký,a na to, že děj je chabej nezmění nic ani sex scéna starců po chmelu, kdyby skončila i ta poslední, třeba havárkou dal bych tři