Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
showmanik
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krimi
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
seriál
film
USA
Velká Británie
Kanada
Československo
Austrálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Tanec s vlky
(1990)
Matrix
(1999)
„Pane, vy jste vdova!“
(1970)
Vetřelci
(1986)
Pelíšky
(1999)
Avatar
(2009)
Batman se vrací
(1992)
Deadpool
(2016)
Skyfall
(2012)
Cesta do ráje
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Deusamorest
Časové pásmo bylo změněno