Já, padouch (2010)

Není to film, u kterého bych litoval, že jsem ho viděl. Lituji toho, že jsem na něj šel za nemalý peníz do kina. Zasmál jsem se mnohem méně, než jsem čekal. Animace mi úplně nesedla a gagy založené hlavně na tom, že někdo padá, dostává facku a podobně sice fungují na děti, ale já už jsem rozmlsaný promyšlenějšími vtípky z jiných animovaných hitů. Ale děcka a mimoňové byli roztomilí.

Noční rande (2010)

Nebylo to špatné, vůbec špatné, ale s tak luxusním obsazením by se dalo ještě hodně přitlačit na humornou notu.

Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Vcelku snesitelná komedie o přátelství, které se točí kolem džín (?). Rozhodně netradiční zápletka, ale nenudil jsem se.

Baby Máma (2008)

Párkrát jsem se opravdu zasmál (scéna s prasklou vodou) a Tina Fey je prostě nejlepší současná ženská komička, ale to je asi tak vše, co drží film nad vodou.

I Love You Phillip Morris (2009)

Úžasně zahrané komediální drama o jednom notorickém podvodníkovi, který neví, kým je, ale ví, že miluje Phillipa Morrise. Je to svižné, zábavné, ale romantická rovina mě úplně minule a to mě rozbrečí i pohlednice se štěňaty :)).

Návrh (2009)

Neobjevná, ale fungující komedie o "zlé" šéfce a asistentovi s milující rodinou. Nic moc originálního nelze čekat, ale chemie funguje a úsměv na tváři se dostaví mnohokrát.

Legie (2010)

Pokud má někdo problém přiznat, že se bavil, já to určitě nejsem :D :D

Tekken (2010)

Asi by bylo třeba ujasnit si jednu docela podstatnou záležitost - Tekken vychází z videohry, videohry, která je bojovkou, bojovkou, jejíž hlavní náplní je, že se dva lidé mlátí v aréně hlava nehlava. Opravdu chcete filmu, který se inspiruje u něčeho podobného vyčítat klišoidní dialogy a chlabý příběh a pak jen tak mimoděk poznamenat, že bojové scény byly dobré? Tvůrcům bylo jasné, že právě bitky jsou to na co se mají zaměřit a udělali to. Jsou přehledné, svižné, choreograficky zvládnuté a je jich dost. A právě díky nim (samozřejmě v případě, že divák má reálná očekávání a ví, co mu může filmový Tekken nabídnout) je tenhle akční kousek docela zábavný a rozhodně nezklame. Alespoň ty, kteří ví, že z arénovky obvykle nemůže vzniknout promyšlené drama s úchvatným příběhem. P. S.: Obsadit spoustu profi zápasníků byl dobrý tah a Kelly Overton... uff, to je holka :D

Fame - cesta za slávou (2009)

Pro diváka je připraveno X dramatických linek s X náměty, ovšem snad každá z nich už byla použita jinde a zpracována lépe. Taneční/pěvecké scény nejsou špatné, ale jen ta závěrečná zanechá hlubší dojem (ovšem osobně se mi nejvíce líbila juchací scéna během závěrečných titulků). Obsazení je sice sympatické, ale pozornost je věnována tolika lidem, že žádný z nich nemá dost prostoru. Ale zhlédnout se to dalo.