Admirál (2015)

Strašlivě dlouhý film, plný patosu, zbytečných emocí a až příliš nekvalitních triků.

CBGB: Kolébka punku (2013)

Dvě hvězdy přidávám za připomenutí všech těch hudebních pecek. Jinak samotný příběh je prakticky o ničem.

Transformers (2007)

Kdybych byl puberťák, dal bych filmu nejspíš 4 nebo 5 hvězd, ale nejsem. Film je vizuálním koncertem, hlavní hrdina opravdu hraje a není jen tupou loutkou, tak jak je tomu často v případě kasových trháků s teenegerskými herci, jenže to je u filmu trochu málo. Transformerům totiž chybí kompaktnost. Dějová linie je často a zbytečně přetrhávána nejrůznějšími epizodami, které nikam nevedou. Objevují se postavy, které se chvíli tváří jako důležité, ale pak zmizí nebo se stanou jen zbytečnými statisty. Celý film měl pěkně našlápnuto ale zbytečným protahováním velkou část svého potenciálu ztratil. Škoda, Michael Bay měl určitě na víc, než na mírně lepší 3*

Cesta do zatracení (2002)

Škoda, že CSFD nenabízí destihvězdičkové bodování podobně jako IMDb. Film mne sice neosovil tak jako Americká krása, ale 4* se mi zdají méně než si zaslouží. No, co se dá dělat. Je to velmi kvalitní a netradiční gangsterka, které možná trochu chybí vykreslenější vztah mezi Sullivanem a Rooneym. Prostě dal bych 90%.

Cena za něžnost (1983)

Skvělý příběh všedního dne. Velmi dobře charakterově vykreslené hlavní postavy a citlivě popsané vzájemné vztahy dovolí divákům prožít jejich ne vždy veselý osud s nimi

Evoluce (2001)

Hodně klišovitá komedie, v níž nenanadchne vůbec nic. Proti Krotitelům velmi slabý odvar.

Sin City - město hříchu (2005)

Film věrně kopíruje styl komiksové předlohy a to jak po vizuální tak i obsahové stránce. Celkový dojem z filmu je tak velmi komiksový a proto se asi nebude líbit divákům, kteří tento žánr nemají ani v knižní podobě příliš v oblibě. Pokud jste však vyznavači komiksových příběhů, můžete očekávat podle mého názoru, nejlépe zpracovaný komiks do filmové podoby. Znalci Millerovy předlohy naleznou v některých scénách přesnou kopii nakreslené scény z komiksu. Herecké výkony některých protagonistů možná vyznívají poněkud toporně, avšak obrazky v komiksech nejsou take příliš přirozené. Je to prostě parádní filmový komiks... Nic víc, nic míň