Veřejné lži (2019)

8.5/10. Další skvělé zpracovaný příběh podle skutečných událostí, dokládající v jaké žumpě ve skutečnosti žijeme. Plno excelentních herců z ostrovů.

Hříšníci - A Great Cause (2012) (epizoda)

8/10. Nejhorší je když máte naději ale okolností vás znovu srazí na zem. Hrozná beznaděj.

Hříšníci - Parenthood (2012) (epizoda)

8/10. Asistovaná sebevražda, americký fotbal a obchod s dětmi, tenhle seriál je fakt těžké psycho.

Velká hra (2017)

8.5/10. Kam až vás může zavést život. Dobrý příběh v hvězdně obsazeném filmu. Sorkin tyhle věci umí prostě prodat.

Thor: Ragnarok (2017)

8.5/10. Tady se mi Waititi totálně trefil do chuti svojí pastelovostí a šílenstvým. Hezký závan svěžesti v MCU. Hodně to táhne dynamika mezi Thorem a Hulkem/Benrem. Další skvělá role pro Urbana.

Jeden gól (2023)

6/10. Film podle příručky, jen si odškrtávat položky na seznamu. Film, který se za každou cenu snaží být pohodový, až je to kontraproduktivní. Pár náznaku té proslulé Waititiho hořkosladkosti tam je, ale není prostor ani vůle je pořádně rozvinout a filmu tím pomoct. Škoda.

Hříšníci - A Bottle of Jean Nate (2012) (epizoda)

8/10. Vždycky když si říkám že konečně některému Gellegrovi konečně rozumím, tak za minutu udělá něco co prostě nechápu a nedokáži se s tím stotožnit.

Hříšníci - Can I Have a Mother (2012) (epizoda)

9/10. Příjemné je, že zmrdi Franková typu se na konec sami dostanou. Když už si konečně zvyknu na tuhle partičku hříšníků, tak se přivalí babka z lochu a vše totálně roz....