Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Lord Percy se vrátil jako kapitán Darling a je to návrat vítaný! Černá Zmije hláškuje jako nikdy dřív, Baldricovy vychytralé plány jsou vychytralejší než kdy dřív a vůbec celé je opět zase skvělé.

Černá zmije - Černá zmije III (1987) (série)

Podobná úroveň jako v řadě druhé, pouze jsme se přesunuli o pár století vpřed a natvrdlého lorda Percyho vystřídal stejně natvrdlý princ George zahraný Hughem Lauriem. Nutno říct, že Percy chyběl, páč jeho dabing byl vždy úžasný a ať řekl cokoliv, bylo to neskutečně vtipné, ale na druhou stranu princ George je postavička vtipná sice trošku jiným způsobem, ale pořád vtipná.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Po ještě trošku slabší první řadě přichází druhá, ve které dochází ke změně povahy Edmunda - není to takový vystrašený hňup, nýbrž mazaný, ironické hlášky kázající, lord. Oproti tomu lord Percy je ještě vtipnější a hlavně blbější než dřív, ale naštěstí sluha Baldrick má vždy nějaký ten "vychytralý plán", který situaci zachraňuje.

Vikingové (2013) (seriál)

Už dlouho mě první díl seriálu takhle nenavnadil. Snad se další díly nepokazí. Edit:Čím víc dílů je venku, tím více jsem si jist pěti hvězdičkami.Edit2: M. Hirst nakonec nenavázal na nepovedenost Camelotu a stvořil nám skvělý seriál. Oproti jiným "větším" seriálům prý zaostává rozpočtem, ale na vizuálu to není naprosto poznat z velké části díky výběru úchvatných lokací, ve kterých se natáčelo. Ono vůbec v tomhle seriálu co záběr, to perla, takže se vlastně u jeho sledování nelze nudit, i když se tam zrovna nic neděje. Severská mytologie zakomponována s citem, atmosféra správně drsná a mystická, hudba skvělá (potěšilo zaznění několika písní od Wardruny), postavy vesměs sympatické(hlavně Ragnar se povedl).Edit3:Druhá řada ještě peckovější. Hypnotický osmý díl jednoznačně vrchol seriálové tvorby.

Diktátor (2012)

Bohové to byla zase kravina. Ale z té skupiny kravin, kterým prostě musíte dát 5*.

Americký táta (2005) (seriál)

Prvních pár epizod slabších, ale pak se to zvrtlo v naprostou špičku. Tak jako Griffinovi jsou co se týče slušnosti někde mezi Simpsony a South Parkem, tak American Dad je někde mezi Simpsonovými a Griffiny... ale spíše se blíží Griffinům. Všechny postavy jsou tady naprosto skvělé, přičemž vede mimozemšťan Roger a otec rodiny Stan. Roger totiž dokáže tak neskutečně zahláškovat, že i když se semtam vyskytne slabší díl, on to všechno dkáže zachránit. A když už ani on ne, pak je tu ještě ryba Klaus. Prostě nářez. Simpsni jsou oproti tomu nuda k uzoufání(dřív jsem je žral, ale po tomhle jsem vysoký názor na ně byl nucen poněkud snížit) P.s.: Příčku v oblíbených sdílí s Griffiny

Hořící keř (2013) (TV film)

První díl byl emočním náporem na duši diváka v české tvorbě vskutku nevídaným. Zbylé dva trošku polevily, nicméně laťku si udržely. Minisérie dokazuje, že i čeští herci dokáží skutečně hrát a stačí jim k tomu jen trošku schopné vedené (kromě Ivana Trojana, ten je skvělý všude a ve všem). Paní režisérka dokázala schopně pracovat jak s herci, tak s obrazem a zvukem a výsledkem je neskutečně tíživá atmosféra komunismu táhnoucí se napříč všemi třemi díly. Nevěřil jsem, že někdy uvidím český seriál kvalitou se rovnající zahraničním majstrštichům. Teď už jen doufám v další takový.

Griffinovi - Je to past! (2011) (epizoda)

Stejné, jako předchozí dva díly. Navíc k tomu ještě potěšilo objevení se i několika postav z American Dad.

Griffinovi - Griffinovi ve Star Wars (2007) (epizoda)

Za prvé musím říct, že Griffiny mám nakoukané česky a tak se mi do toho zprvu nechtělo. Jenže Griffiny miluju, SW miluju a to asi mluví za vše. Místy vtipné a místy nevtipné. Jenomže ty scény, které zrovna nejsou vtipné, jsou naprosto shodné s filmem (skoro to vypadá, jako by vzali původní scénu a překreslili ji) a tak to prostě ani nemůže nudit, neboť jsou to Hvězdné Války. (Roztrhejte mě, ale CZ dabing Griffinů je prostě lepší!)