Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (25)

plakát

Slzotvůrce (2024) 

Film začíná velikým stereotypem o zlé ženě, která řídí sirotčinec a je o dívce jménem Nica, která v něm vyrostla. Pokračuje podivnými sexuálními hrátkami s její láskou, také ze sirotčince, která se mi vůbec nelíbí a bylo by mi opravdu milejší kdyby to tam vůbec nebylo. Pokračuje další spoustou bizárů a na konec přichází atomovka a to v podobě Nicina proslovu v soudní síni, kterému všichni ti volové v obecenstvu tleskají. Říkám si: ,,Děláte si legraci”? Nevím jestli je to překladem nebo je to jen opravdu tak blbě napsané ve scénáři, ale dobré to neni. A opravdu to nikdy dobré nebude.

plakát

Tohle je náš svět (2016) 

Pocity z filmu mám smíšené. Líbil se mi, ale zároveň se mi nelíbil. Od smutného začátku to vyvrcholilo akorát k smutnému konci a není v něm vlastně žádná naděje na hezký život. Musím ale pochválit nejstaršího syna z filmu za to, že se ostříhal. Z naprostého slizouna se tím stal docela příjemný mladík. Přeci jen to nebylo těžké.

plakát

Marley a já (2008) 

Krásný film. Na konci je to dost pro milovníky psů, ale i tak to bylo dobré. Konečná část u které mě film doslova nutí brečet se mi nelíbí, ale bez toho by to nebylo ono. Je tam hezky ukázané, jak je to se smrtí. Za života je pro tebe pes jen přítěží, ale když zemře je z něj najednou miláček.

plakát

Matka v trapu (2024) 

Tohle je přesně jeden z těch filmů u kterých je lepší ukázka než on sám. Celé to bylo takové divné a nepochopitelné. Dobré to je dokud se nad tím nezamyslíte, protože, když to uděláte, tak je konec a pocit z filmu je opravdu špatný. Scény jsou až příliš přehrané a nevypadají skutečně. Na příklad to jak jsou v parku a syn se postaví za sestru, tak to je už opravdu strašně ohrané, ale dá se to udělat alespoň dobře.

plakát

Teroristka (2019) 

Důchodkyně, která se naštve na to, že ji nikdo neposlouchá a tak s pistolí nakráčí k místostarostovi domů a chce ho zabít. Jako naštvu se sice, ale tohle je opravdu hodně drsný. Asi bych nechtěla být v jeho kůži, ale nadělal tolik škody. Nechci říct, že si to zasloužil, ale trochu ji chápu. Jsem vyloženě proti násilí, ale tenhle film se mi líbil.

plakát

Účastníci zájezdu (2006) 

Tohle je přesně jeden z těch filmů na který se můžu koukat i třikrát do týdne a stejně mě neomrzí. Některé scénky jsou tak dokonalé, že nad nimi opravdu žasnu. Něco takového bych opravdu nikdy nevymyslela. Dokonalé.

plakát

Asteroid City (2023) odpad!

Natočené je to asi dobře, ale koukat se na to nedá. Film o tom, že pořád přemýšlíte co se tam vlastně děje, ale stačí si jen uvědomit, že se tam neděje nic. Je to docela zajímavě barevné, ale jen to opravdu nestačí.

plakát

Aristokratka ve varu (2024) 

V celku dobrý film, ale mladí herci nic moc. Moc nechápu jak to mysleli s tou mladou Kostkovou a Piškulou. To jako chtějí filmaři říct, že když se holka líbí klukovi tak si jí vůbec nevšímá? Blbost. Kdyby můj kluk tančil stejně jako Max (Zdeněk Piškula) s Deniskou (Simonou Lewandowska), tak bych ho Denisce velice ráda přenechala.

plakát

Zásah štěstím (2023) 

Šíleně divno, nudný příběh, který je mi asi tak příjemný jako ten jazz v pozadí. Nebolí mě jen v uších, ale drásá i srdce. Žena podvádí svého manžela a chce ho opustit, když tu náhle milenec zmizí vinou manžela. Až sem se to dá snést, ale zavražděním milence, kterému fandíte, i přes jeho ošklivost, a završením, které není nijak zvlášť promyšlené ani zajímavé, na to se dá říct jen jedno ubohé. Viděla jsem docela dost filmů od Vodyho Alana a tak vím, že film bude trochu divný, ale tohle neni trochu divný. Tohle je prostě blbý. Rozesmálo mě jak hovořila Fanny se svou kamarádkou u bazénu, jelikož takto nemluví asi nikdo, natož při svěřování.

plakát

Lhář na plný úvazek (2022) odpad!

Nezajímavá kravina, která za puštění rozhodně nestojí. Lhář, který se jednou ráno probudí a jeho lži se najednou stanou skutečností. Když to řeknu takhle, tak to zaujme a má to potenciál, ale tento potenciál režisér rozhodně nenaplnil. Asi v polovině filmu jsem z něj byla tak otrávená, že jsem ho vypnula, takže nevím jestli se ještě nerozjel, ale byla bych opravdu překvapená. Konec by musel být opravdu brilantní, aby se dal přežít začátek a prostředek, který stál tak za hovno.