Simpsonovi ve filmu (2007)

Byl jsem hodně překvapený. Tak dobře jsem se v kině nepobavil hodně dlouho. Předčil většinu dílů seriálu. Příběh byl za 1 s tečkou, zbytek se mi opravdu líbil, až na to, že někdy prostě se snažili z citónu vymáčknout štávu, která tam prostě nebyla. Ale já tomu prostě těch 5* dám, protože jsem byl pěkně překvapen. A Spider Pig se prostě stal legendou. Výborně jsem se pobavil, i filmovým zážitkem.

Agentura Jasno (2006) (seriál)

To má vše, co by seriál měl mít. Neztrácející originalita, vtipu neubývá a seriál se nezačíná stávat otravným. Je to prostě geniální seriál. Já se u každého dílu bavím dobře, až na to, že někdy jsou věci moc lehké a scénaristi se nikdy s případy nijak neštvou. Mnohem lepsí 4*.

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Dobře, já se u toho zasměju. Hodně HODNĚ lidí taky! Ale ten zbytek :( To je "Just No Comment" koukněte se na u kravinu taky někdy. Na ty trapné dialogy. Ale pro lidi s ČT1, ČT2, N@VA a Primou to dokáže být lehce podprůměrná seriálová bomba.. :-!

Ajťáci (2006) (seriál)

Jooo :D Tady si najdete tolik skvelych momentu at uz rozumite IT nebo ne. Nový i starý šéf je skvělý, vtipný. Celková realizace výborná. Pěkný nádech britského seriálu? Par dilu si teda stratilo slanost, ale celkovým zhodnocením je to lepší 4*. Opravdu, toto je ukázkou nevymizetelného britského humoru.

Action Man (2000) (seriál)

Jak můžete lidi takhle hodnotit? Za první sérii dávám ***. Noví nepřátelé, tajemný AMP faktor co má Alex v krvi, záhadný Simon Grey, který ví vše o Alexovi, tajemný Dr. X jenž se převtělil do jeho nejlepšího kamaráda a scény, když jde fakt do tuhého, tak se Alex začne soustředit na motto týmu a v tu ránu se mu rozsvítí UV lampička, všude běhaj čísilka a Alex vše zachrání. Za druhou sérii *. Zkažené efekty, ztráta kouzla. Ale doteďka se u první sérky dokážu pobavit. Samozřejmně vím, že tohle musí znít trochu přihřátě, dneska bych to určitě nesledoval, to jenom jak jsme mu malý fandili :)

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas (2000)

Dalsi film, pro male jako stvoreny. Divny je ze jsem se u nej uz jako malej nudil (to je fakt co rict!!) a hlavne, chm co vzniklo z finalni prace? Nuda... Tohle se fakt nepovedlo, hlavne asi tim pribehem..

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Vlastne ja bych ani nevedel, jak neco "takoveho" hodnotit. Ano ja vim, jedno je ta nostalgie, snazeni se deti odlakat od drog a vsemoznych prasaren. Ale co dal? Z filmoveho hlediska je toto brecka (chuck se rozbehne proti jedoucimu autu udela svuj povestny kick, prokopne sklo, trefi ridice a konec, ridic dopadem. Vlastne po 2 dilech je to o tom stejnem. A co s Chuckem? Reklama na Total Gym.. Achjo chucku, pokousim se hodnotit spravedlive i kdyz sam vis, za co jsi stal. I presto ti porad fandim. Za legendu. ;)