Kokosy na sněhu (1993)

4* by to meli byt ze spravneho hlediska. Ale ja hodnotim takto, a to kvuli opravdu nezapomentulnym scenam a skvelemu vlastnimu zaitku. -Co vidíš? Vidím Juniora. To je kec, já vidim chlapa, kterej se nikoho a ničeho nebojí :D- ;) :))

Disaster Movie (2008) odpad!

Ja jsem si sel s kamosema uzit zabavu. Vedel jsem ze tyhle filmy z prof. nazoru vzdy za stali za odpad, ale tohle predcilo mou minimalni lajnu. Bez nadechu, vtipnosti. Asi trikrat jsem se usmal, ani jednou nezasmal. Nakonec, apson mi to trochu nahodilo usmev na tvari. Taky jsem si puvodne myslel ze vsichni na CSFD neohrnu ani nos za dobrou parodii. Zmylil jsem se, a hluboce. Tohle není dobrá parodie ;) V porovnání s ostaními parodiemi nás jenom zmystifkovali. Byli jsme v domnění, že aspoň ta zábava bude

VALL-I (2008)

Já vám nevim, ale pro mě to byl docela dobrej film. Animáky stále zbožňuji! Ale beru si že to dítě se u toho asi ohromě bavilo, ale tohle byl pro mě zábavnej, hezkej, propracovanej film, ale holt, něco mi to ztrácelo ;) Nakonec to pak začne nudit, jak všelijak něco dělá s těma předmětama atd... Ale pixar si toho všim a přečmáral to, všelijakými novými hezkými věcmi, ale dal bych kolem 92% možná, že to už prostě není určené pro mě, ale pro malé děti! Stejně jsou pro mě pořád příšerky S.R.O. rulezzz :] :D

Temný rytíř (2008)

Takhle skvělej film jsem v životě neviděl. trochu brutální a chladné, ale točit všichni takovýhle filmy.... Jo to by bylo nebe. Skvělej scénář, herecké výkony, akce se mi trošku vytratila no i to kouzlo, ale to proti zbytku, absolutně nic neznamená

Podfukáři (2004) (seriál)

Skvělý nápad, provedení taky.

Snowboarďáci (2004)

No, dalo to základ tomuto stylu. Mě to bavilo dobře, místy, ke konci to ztratilo na své vlažnosti. Ale už je to prostě legenda. Muzika taky dobrá, vtipy povedené. Scénář nic moc :/

Klokan Jack (2003)

Jooo, myslel jsem si ze se trochu pobavim. nj ten klokan vypada komicky, ale pak jsem dopsel k tomu ze se nudim. Dva magori v pousti, bez nádechu, náapadu. "On mi ukradl miknu" "hm" "mám v ni ty prachy" "hm" "sakra bezime za nim". Domyslete si sami. Aspon neco v tom bylo, rekl bych ze jsem se timhle hodnocenim prekonal..

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

V popisu je "zábavná"? Výdycky jsem byl přiznivcem Genzra a Suchanka, ale tentokrat jsem se skoro vubec nepobavil! Ani jedno vtipné slovo!.. Bylo mi z toho špatně. Co z nich udělali???! Parta symbolující srandu je teď ne spíš pro zasmání, ale pro ztrátu času, Jinak řečeno, to oni jsou mi k smíchu! Tentokrat je značka GS - Giga Suchý :/ !!!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Je to jako telenovela. Fakt že jo, ale telenovela, co má každý den nové a lepší nápady. Jenže někdy také opakující a stále trapnější. Proto nevím jak 10000 dílné seriály hodnotit. Za vším musí být výdělek, ale asi prostě vybrali dobrý nápad a nádech. V tom nejspíš spočívá ta chuť, mastnost a slanost celého seriálu. Ale pozor ať vám to vážně nevleze na mozek! Ale časová osa dílu tohoto sriálu jde nějak takto: Stále samé nebezpečí pro naši zem, nebzpečí jiných planet, nebezpečí posádky, stát jde do věci přitom neví co dělá,.... atd.. Je to nekonečné, protože vždy budou lidi co to budou žrát. Pár procent si to určitě zaslouží za nestojící příběh, své revoluční nápady a takové věci. Ale nemyslím, že by si to zasloužilo hodnocení, které teď na ČSFD.cz vidíte. Je moc přehnané.